2733
2739
عرض کردم به اندازه چند 10 سال طول می کشه نه اینکه چند 10 سال باشه بنابراین چند شب و چند روز نداره&nb ...

فکر  میکنم  شما  باید  اهل  سنت  باشید  

چون  چنین  اعتقادی  در  اهل  تشییع نیست  . 

بله نظرتون  قابل  احترام  🌺

فکر  میکنم  شما  باید  اهل  سنت  باشید   چون  چنین  اع ...

اعتقاد به رجعت از مختصات شیعه است عزیزم

البته رجعت بعد از حکومت حضرت اتفاق میفته

از حکومت امامان علیه السلام تو زمان رجعت شنیدی؟ 

از حکومت سالار شهیدان علیه السلام چیزی شنیدی؟

دعای عهد خوندی؟

توش اشاره به رجعت شده 

گفتم که توضیحش خیلی مفصله بیش از این نمی شه توضیح داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتقاد به رجعت از مختصات شیعه است عزیزم البته رجعت بعد از حکومت حضرت اتفاق میفته از حکومت امامان ع ...

آره  رجعت  رو  شنیدم  و  اطلاع  دارم    

گفتم  شاید  اهل  تسنن هم  معتقد  به  رجعت باشن 

وقتی امام زمان ظهور کنن، اولین چیزی که اتفاق می افته اینه که عقل مردم کامل میشه، وقتی عقلشون کامل شد، دیگه نمی‌پرسند چرا نماز رو عربی می‌خونیم، دلایل کارهای دین رو خودشون استدلال میکنن

منافق ها شناسایی میشن، هرکسی نمیتونه با ادعای دین داری به مقام برسه، مردم عقلشون زیاد شده و منافق رو تشخیص میدن 

به طبع وقتی گناه نکنن و سالم باشن و ولی خدا حکومت رو در دستش بگیره برکات از زمین و آسمون میان، ذخائر و گنج های زمین خودشون رو نشون میدن. علم به شدت پیشرفت میکنه، عمر انسان ها طولانی میشه، بیماری ها کم میشه 

دین داری کردن آسون میشه، کسی نمیتونه انسان هارد به بردگی بکشه 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2731
دقیقاً درسته ولی بیماری از بین می ره کم نمی شه

اوهوم 🙂

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738

درزمان ظهور شیطان کشته میشه عقل مردم زیاد میشه اونقدر زندگی عالی میشه که مردم حسرت امواتشونو میخورن وارزو میکنن کاش اونها هم این دورانو درک میکردن محبت وعشق مردم به هم بیشتر میشه وعدالت به معنای واقعی پیاده میشه امام زمان(ع) پدر همه ما هستن  ومهربان به همه انسانها سخنرانیهای اقای دانشمند رودرمورد ظهور وامام زمان(ع) گوش کنید خیلی عالی صحبت میکنن