2752
2734

سلام دوست من باردار شده . اولش مشکل قطع و تاخیر پریودی داشت و رفت دکتر برای شوهرش ازمایش دادن سالم بود برای خودش هم سونو گرفتن که گفتن باید حداقل سه ماه مصرف کنه اما همون دوره اول اثر کرد و خداروشکر بچه دار شد. من خودم به تازگی سقط کردم میخواستم دوباره باردار بشم دکترم گفته کلومیفن بخورم

سلام دوست من باردار شده . اولش مشکل قطع و تاخیر پریودی داشت و رفت دکتر برای شوهرش ازمایش دادن سالم ب ...

چه عالی  خداکنه   منم جواب بگیرم ،  ان شالله شما هم  دامنت سبز بشه

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عالی  خداکنه   منم جواب بگیرم ،  ان شالله شما هم  دامنت سبز بشه

انشالله خدا بهت بچه میده سالم و صالح . نگران نباش نگرانی اصلا خوب نیست روی عملکرد تخمدان اثر میزاره .ممنون از دعای خوبت😘

2731

همسر منم ازمایش داد خداروشکر سالمه، فقط خودم کیست ریز دارم  ک اولین دوره خوردم  ..   ان شالله همه منتظرا جواب بگیرن

همسر منم ازمایش داد خداروشکر سالمه، فقط خودم کیست ریز دارم  ک اولین دوره خوردم  ..  & ...

فکر میکنم این دارو لترزول با کلومیفن کارایی شون برای رفع همین فولیکول های ریز هست که بتونن بالغ بشن و تخمک گذاری انجام بشه چند جا درباره اش خوندم توی همین سایت

فکر میکنم این دارو لترزول با کلومیفن کارایی شون برای رفع همین فولیکول های ریز هست که بتونن بالغ بشن ...

امروز فقط ی خورده  درد کشاله ران راست داشتم وگرنه طی دوره هیچ علایمی  تا الان نداشتم   امید وارم  نشانه خوبی باشه