2733
2734
عنوان

اقدام

75 بازدید | 4 پست

سلام دوستای گلم من تنبلی تخمدان و پریود نامنظم دارم هر وقت مدروکسی میخوردم پنج روز بعدش پریود میشدم این ماه 11 روز گذشته پریود نشدم نوک سینهام الان ده روز بیشتر درد میکنن کمرم خیلی درد میکنه بی بی زدم دوتاشون هاله کمرنگ یکی هم منفی بود از ازمایش و دیگه بی بی خسته شدم کسی اینطوری بوده باردار باشه 😔😮

خدایا شکرت بابت همچی  

چقدر با جزئیات توضیح دادی!

از نظر من برای تعیین بارداری هیچ چیزی جز بیبی چک و ازمایش قابل اعتنا نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چقدر با جزئیات توضیح دادی! از نظر من برای تعیین بارداری هیچ چیزی جز بیبی چک و ازمایش قابل اعتنا نیس ...

اخه عزیزم بی بی هالع میندازه ازمایشم اول ماه دادم منفی بوده بعد ازمایش سینهام درد گرفت 

خدایا شکرت بابت همچی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه عزیزم بی بی هالع میندازه ازمایشم اول ماه دادم منفی بوده بعد ازمایش سینهام درد گرفت 

شاید داری پریود میشی. منم قرص پروژسترون مصرف کردم یه بار ۱۱ روز بعد پریود شدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
شاید داری پریود میشی. منم قرص پروژسترون مصرف کردم یه بار ۱۱ روز بعد پریود شدم

منم شک هم همین بوده ولی تا الان سینه درد مخصوصا کمردرد نداشتم گفتم اگ تا دو سه روز دیگع نیومد امپولای پروژسترون بزنم 

خدایا شکرت بابت همچی