2733
2734
عنوان

درآمد شوهراشون چقده و چقدر خرجی میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4791 بازدید | 198 پست

درآمدش نمی‌دونم نمی‌دونم چقد بهم میده هروقت یه مبلغی نیاز داشتم گفتم داد تا حالا دقت نکردم ببینم چقد میشه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من ماهی 6 میگیرم بابت خرج خونه و خرجی خودم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738

من شوهرم پونصد میده یه وقتایی تا ته خرج میشه یه وقتایی اصلا به کارم نمیاد درطول ماه.خرج دخترمم با پدرشه کامل .خرج خونه هم فقط همسرم هستن

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

درآمد شوهرم رو بگم هزار تا ناله ونفرین باید اینجا از کاربر ها بشنوم پس این قسمت رو فاکتور می گیرم،ما چیزی به عنوان خرجی نداریم کلا به پول هاش همون قدر که خودش دسترسی داره منم دارم

میتونم‌بپرسم شعلتون چیه

دبیر

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706