2752
2734
عنوان

لطفا بیایید کارم واجب و مهمه

115 بازدید | 11 پست

دیروز دخترم سر پلاستیکی مداد نوکی خواهرشو خورده.تا حالا دوبار مدفوع کرده اما تو پوشکش نیست.فردا قراره ببرم دکتر خودش.امکان داره فردا پس فردا دفع بشه و الان زود باشه؟خیلی فکرم درگیره.دختر بزرگم میگه کرد دهنش من ندیدم تا بحال دوبار اتاق خوابو ریختم بهم نیستش لامصب😢

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جا نمونده نگردم بخدا عین دیوونه ها چشمم به زمینه

عزیزم پیش میاد آدم وقتی با استرس وچشم زیاد دنبال یه چیزی میگرده مغز ارور میده و نمی بینتش بعدم اگه خورده باشتش مشکلی پیش نیومده خداروشکر یعنی تو گلوش گیر نکرده یا بره جای دیگه اونم دفع میشه نگران نباش فردا فقط برای اطمینان دکتر ببرش.

پسرم ۴ سالش بود قرص منو خورد زود بردیمش بیمارستان بعد زغال فعال دادن خورد که قرص جذب نشه پسرمم یه بار میگفت ریختمشون دشویی یه بار میگفت فلان کابینته من گریه میکردم اورژانس خدا دوباره بهمون دادش بعد ۳ روز که بیمارستان بود و قرار بود مرخص بشه قرصا تاثیرشو گذاشته بود متوجه شدن تو اون ۳ روز روزی ۳ مرتبه ازش خون میگرفتم جای من بودی چیکار میکردی عزیزم

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
عزیزم پیش میاد آدم وقتی با استرس وچشم زیاد دنبال یه چیزی میگرده مغز ارور میده و نمی بینتش بعدم اگه خ ...

الهی دورت بگردم.خدا دوستون داشت.من فقط میترسم جاییش گیر نکنه و بیاد بیرون😑

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤
الهی دورت بگردم.خدا دوستون داشت.من فقط میترسم جاییش گیر نکنه و بیاد بیرون😑

خدا نکنه عزیزم،🥰 انشالا که زود دفع میشه ولی دکتر بردی حتما ازش بپرس نگران این موضوع هستی 

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم