2733
2739
عنوان

کیک جشن الفبای پسرم

278 بازدید | 19 پست

سلام دوستان کیک جشن الفبای پسرم رو خودم درست کردم که یه دلخوشی براش باشه طفلکم امسال کلاس اول که هیچ جشن و مراسمی نداشتن

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ آخ باسواد شد؟مبارکش باشه.

امیدوارم از اونایی نباشه که بعدها کلی غلط املایی داره.مثلا راجع به رو بنویسه راجب.😤

توروخدا کتاب زیاد براش بخرید بخونه که درست نوشتن و درست خوندن ملکه ذهنش شه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

عالیه . انشاءالله جشن فاروق التحصیلیشو بگیرین

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
آخ آخ باسواد شد؟مبارکش باشه. امیدوارم از اونایی نباشه که بعدها کلی غلط املایی داره.مثلا راجع به رو ...

ممنون عزیزم.بله باید تکرار و تمرین زیاد داشته باشن

ماشالا قشنگ تزیینش کردی😍🌹

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740
مبارکه.خوشگل شد چطوری روش نوشتید؟ ولی تا حالا اینو نشنیده بودم

هر سال واسه کلاس اولیا تو مدرسه میگرفتن.

مال ما شکل یه دفتر سیمی بود کیکش که توش چندتا کلمه ساده نوشته بود.

مال خواهرم یادمه عکس کتاب فارسیشونو روش چاپ کرده بودن

مبارکه.خوشگل شد چطوری روش نوشتید؟ ولی تا حالا اینو نشنیده بودم

هرسال تو مدرسه با معلم و دوستاشون جشن میگرفتن الفبا رو کلاس اولی ها امسال که طفلکا خونه نشین بودن