2737
2739
عنوان

چیکارکنم بیبی فیس شم؟هرکی میبینه منو میگه..😢

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 49 پست

لاغر بودن  البته نه استخوني 

ابروهاتم دست نزن كلا 

ارايشم نكن 

لباس با توجه به سنت بپوس 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تفکر چرا خب داره میگه چیکنه از بیبی فیسی دراد منم گفتم منم بیبی فیسم خوب نیست دیگ🙁

ا ه بمیرم اصلن خوب نیس. 😐🤦‍♀️😤😂😂😂😂

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 
2731
ا ه بمیرم اصلن خوب نیس. 😐🤦‍♀️😤😂😂😂😂

😂

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
2738
من بدون آرایش و افکت و فیلت ر اینا گذاشتم ب نظر خودم نیستم بیبی فیس

بیبی فیس نیستی ولی خیلی خوشگلی شبیه گلتن تو سریال روزگارانی در چوکوروا هستی

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸
حالا من نمیدونم بیبی فیسم یا نه عسکم و میزارم بگین 🤣🤣

ماشالله واقعا زيبايي اسفند دود كن عزيزم 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بیبی فیس نیستی ولی خیلی خوشگلی شبیه گلتن تو سریال روزگارانی در چوکوروا هستی

جدی 

اون فیلمه رو ندیدم ولی میگفتن شبیه مژگانم

کلا هرکی من و یه جور میبینه🤣🤣

ممنونم عزیزم 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
ماشالله واقعا زيبايي اسفند دود كن عزيزم 

ممنونم نظر لطفتونه❤️😍

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
جدی  اون فیلمه رو ندیدم ولی میگفتن شبیه مژگانم کلا هرکی من و یه جور میبینه🤣🤣 ممنونم عزیزم& ...

آها😂

❤💋

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸
2706