2410
2553

۱۶ سالمه ولی هرکی میبینتم میگه دانشجویی؟چیکارکنم بیبی فیس بنظر بیام؟

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رنگ مو زیاد نزار ظرافت و لاغری ابروهاتم نازک نکن زیاد ارایش تیره و جیغم نکن ی صورت ملایم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیشکیو با بچش امتحان نکن حتی اگه هنوز دنیا نیومده😔میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنین اگه این امضا رو میبینین❤️🌸هیچ وقت دیر نیست رفیق🌟حتی یک ثانیه قبل مرگ🤏نی نی یار محض رضای خدا وقتی میخوای بترکونی یه نیگا به این چشما کن🥺دلت میاد🥺بیشتر نیگا کن🥺🥺🥺🥺🥺 بقران خط دیگه ندارم نترکون عزیز دلم😶چالش ناشناس گذاشتم حرف بزنین راحت پاتونو بندازین روپاتون 🤣💓آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه https://harfeto.timefriend.net/16481430356386
2456

ژنتیکیه بیشتر

ولی آرایش و مدل ابرو شاید اثر بزاره

آرایش نکن یا دخترونه آرایش کن

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2714

من بیبی فیسم خوب نی 😐

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
یک عدد بیبی فیسم.. اصلا خوب نیس ادم حرصش میگیره میگن فوقش بیست سالته در حالیکه سی سالته

اخ ک چ درد بدیه😕

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 
رنگ مو زیاد نزار ظرافت و لاغری ابروهاتم نازک نکن زیاد ارایش تیره و جیغم نکن ی صورت ملایم

موهام رنگ کرده نیست آرایشم اصلا نمیکنم نمیدونم چرا اینطوزی فکر میکنن

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸
امضاتون عالیه خانم.... 

🤪🤣

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706