2752
2734
عنوان

تبریک به استقلالی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صعود به آسیا؟؟  ما که صعود کردیم 😊😍😊😍 افتخارات تیم ما رو ببینید لطفا😊😍

میدونم دیگه یکی گفته لنگ شما هم گفتین همون

وگرنه میدونستین بازی های امسال تایین کننده سعود به اسیا سال دیگه هست

اومدن به اسیا هنر نمی خواد با قهرمانی برگشتن هنر

این ارزو همیشه در دلتون ماندگاره

پولدار نیستم .ارزوی پولدار شدن رو دارم .دیدینش سلام برسونید بهش و بگین منتظرشم
خوب پس دنیا استقلال رو میشناسه از قدیم میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده واقعیت ر ...

ما عقده ی ستاره نداریم هنوز نفهمیدی پرسپولیس دنبال ستاره نیس به عشق هواداراشه که بازی میکنه💪💪💪😂

خخ داغ دل اون ۶ تایی بود که تو دربی های گذشته بهتون زدیم نه این یدونه گل چسکی که بزور زدین اونم افسا ...

از این گلهای چسکی شما هم بزنید .تازه شما نیمار اسیا رو هم داشتید خخخخخخخخخخخخخخخخخخ.نیمار اسیا یا پشمک

من هستم و افتخار میکنم به تیمم در هر شرایطی درخشیدن

آخی از بس باختند هذیون میگن

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

سر یک بازی فوتبال اعصاب خودتون و خرد می کنید ؟ 

به هم بی احترامی می کنید ! 

با حرف های زشت هم و ناراحت می کنید ! 

ارزش داره ؟ 

پولش و اعتبارش واسه یک عده اس

حرصش واسه شما !

فوتبال بازی هیجانی هست همه دوست دارن . من خودم خیلی دوست دارم اما بی احترامی و درک نمی کنم 

پرسپولیس❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2706