2737
2734

من هرکیو دیدم سنش کم شده بود 

راجب پلنکا حرف نمیزنیما حد نرمالل 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸

من فقط پلنگا رو دیدم شبیه میمون شدن .از نزدیک ندیدم کسی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

فیلر لب در حد اصلاح فرم لب اوکیه اما بیش از حد تزریق سن رو که کم نشون نمیده به کنار به هیچ وجه هم زیبایی نداره!

آیدا شاملو هستم ! 🍓 این سایت یک محیط عمومی است و هم‌چنین تمام نظرات قابل احترام ؛ پس سعی کنیم برای پست ها و تاپیک های هم ارزش و احترام قائل شویم ؛ دوستان گرامی که با توهین به بنده و نظرات من واکنش نشان می دهند متشکر می شوم که به هیچ وجه پست بنده را ریپلای نفرمائید به این خاطر که بنده در شأن خود درگیر شدن را نمی بینم ! 🙌🏻 هم‌چنین با نهایت احترام قائل بودن برای شما هر گونه تاپیک های توهین به قومیت ها و خرافات ها و غیر اخلاق بودن را گزارش می کنم ! 🙌🏻
نه بابا چیه  معلومه پیر میکنه

چرا اتفاقا خطای لب باز میشه خیلی اطرافیانم ک زدن سنشون کمتر شد بعد از تزریق بجز یکیش ک پلنگی شد البته سلیقش بود 🤦‍♀️

فیلر لب در حد اصلاح فرم لب اوکیه اما بیش از حد تزریق سن رو که کم نشون نمیده به کنار به هیچ وجه هم زی ...

اره زشت میشن اونایی ک زیاد میزنن یا فرمشو اردکی میزنن یا ازون سوراخ دارا😄🤦‍♀️

2706