2737
2739

موضوعی که برای خودم پبش اومده؛

از یه دختر ۱۵ ساله که تو مجازی بود و تلاش میکرد مستقل باشه تشکر کردم و بهش امیدواری دادم...

نتیجه چی بود؟ 

انقدرررر خوشحال شد که نگم. بهم گفت این چیزی بود که الان نیاز داشت بشنوه... و واقعا حس خوبی داشت.

شمام اگه ازین کارا انجام دادین بگین ❤فرهنگسازی بشه به جای اینکه همه رو بکوبیم بهشون امیدواری بدیم❤شاید اون آدم ته خط بوده و حرف ما باعث تغییرش بشه!

۱۵سال زود نیست واسه مستقل شدن؟؟شاید فقط یه اطمینان کاذب بهش دادی

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه یه دختر ۱۵ ساله سعی کنه با تلاشش بخشی از خرجاشو خودش تامبن کنه بده؟!!!!

من که واقعا تحسینش میکنم،تو دوره ای که همه دنبال دوست پسرن خرجشونو بندازن گردنشون داره نون بازوشو میخوره،چه اشکالی داره آخه!

منم مثل شماست طرز فکرم 

ولی درعین حال معتقدم ک نباید فرصت خطا کردن ادما رو ازشون بگیریم

تیکر بارداری نیست .
2738
همینجا سعی کنیم کمک کنیم خیلی خوبه 

من خیلی اینجا نمیام ولی خب هرجا همچبن نمونه ای ببینم وقت میذارم برا طرف،درسته خودمم خیلی مشغله دارم ولی خب دوست دارم. تا الان تونستم زندگیه دو نفرو از ناامیدی و ... نجات بوم و هدف دار کنم.(خودشون بهم گفتن بعدا و تشکر کردن)

منم مثل شماست طرز فکرم  ولی درعین حال معتقدم ک نباید فرصت خطا مردن ادما رو ازشون بگیریم

درسته،ولی بعضی خطاها رو آدم تا آخر عمر داره تاوانش رو میده، و تاثیرات خیلی بدی تو زندگی میزاره اکثر دختر پسر ها تو این سن دنبال مستقل شدن هستن در صورتی که عشقلشون کامل نیست و فقط احساسی فک میکنن

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         
درسته،ولی بعضی خطاها رو آدم تا آخر عمر داره تاوانش رو میده، و تاثیرات خیلی بدی تو زندگی میزاره اکثر ...

چرا جناییش میکنی؟😂😂😂🥲 بابا منظورم استقلال مالی بود،با همون گوشی که دست همه هست سعی در کسب درآمد داره و ابن به نظر من عالیه

۱۵ سال واقعا زوده واسه مستقل شدن و ممکنه حتی اعتماد بنفس کاذب بهش داده باشید توی هچل افتاده باشه ه ...

تو نمیدونی چی بوده و چیا گفته شده لطفا قضاوت نکن😁 تشویق به چیز بدی نکردم مطمئن باش.

چیزی که من گفتمم ربطی به سن نداره.

ازون گذشته شما چرا اصل مطلبو نمیگیرین؟یعنی خداااااییش نینی سایتیا چرا اینجورین آخه اه.

آدمو پشیمون میکنین!

تو اصل مطلبو بچسب و اگه نمیتونی دنبال حاشیه نباشی اصلا نیا اینجا

درسته،ولی بعضی خطاها رو آدم تا آخر عمر داره تاوانش رو میده، و تاثیرات خیلی بدی تو زندگی میزاره اکثر ...

کاملا درسته اما هرکسی باید قدرت تعقل و تفکر داشته باشه راهنمای و مشاوره و کمک و راهنمایی سرجاش  

تیکر بارداری نیست .
تو نمیدونی چی بوده و چیا گفته شده لطفا قضاوت نکن😁 تشویق به چیز بدی نکردم مطمئن باش. چیزی که من گفت ...

خودت داری میگی ۱۵ ساله 

چیزی هم بوده که خودتون مطرح کردین 

ظاهرا منم تنها کسی نیستم که متعجبم از استقلال یک بچه ۱۵ ساله 

شما هم نمیتونی انتقاد بپذیری تاپیک نزن

یا بگو فقط کسایی که میخوان چشم بسته تشویقم کنن بیان