2733
2739
عنوان

خواهرای کوچک ک خواهر بزرگ متاهل دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1224 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دلش تنگ نمیشه کلا واقعا طلبکارن من خودم ازدواج کردما اما فک کن اونا خودشون خونه دارن اما ...

کی گفته؟؟ چرا قضاوت میکنین باع عجبا .بخدا این کارا گناه داره ب زندگی خودت برمیگرده دیگ از ما گفتن بود

خوشبحال تکه سنگ /که ندارد دل تنگ.....خیلی وقته منتظرمونه  منتظرش نذاریم 
2728
ولی خواهرای بزرگ همراه شوهرشون میان که باعث پوشش داشتن ما خصوصا تو هوای گرمه که آزارمون میده و عرق ج ...

تو خودت نميخواي شوهر كني شوهر كردي ميخواي بگي تو بمون خونه من برم خونه مادرم تو بياي معذب ميشن عرق جوشي ميزنن بقول خودت بچست بچه بايد بچگي كنه خاله اي كه از استراحت خودش بزنه و با كمال ميل محبت كنه خالست

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
اینم از ادبت بی تربیتی از سرو روت میباره...طفلی خواهرت چقدر باید تحملت کنه حالم بهم خورد ازت برو ده ...

حالت از خودت. ادبت بهم بخوره ك من دارم اتفاقمو ب استارتر ميگم خودتو دخترتو ميندازي وسط داستان من 

وقتی زیاده از حد رفت و امد میکنه همین میشه دیگه من به شما حق میدم، درسته خونه پدرشِ ولی باید بفهمه ...

دقیقا تازه میارن بچشونو هم نگه داریم خودشون بزن عشق و حال

تازه من از این متنفرم که خواهرم میومد شب خونه ما رابطه برقرار میکرد ما هم بچه بودیم صداشون می‌شنیدیم خیلی بد بود

آبجی کلا بیخی اینا همشون از اونایی هستن که خونه مادرپدرشون پلاسن از صب تا شب هر روز هفته شام و ناهار و صبحانه رو هم روی خرج پدر ماددشون میخورن تو این گرونی و شبا هم برای خواب شاید برن شاید هم نه😂نمی فهمن هفته ای یه بار کافیه  و اینکه وقتی شوهرشون هست ما معذبیم و توی تابستون و بهار هلاک میشیم زیر روسری از گرما . بچه هاشونم که خرابکار میزنن همه چیو خراب میکنن . ایها الناس بفهمید خونه باباتون هست ولی خونه خودتون نیس صبح تا شب پلاسید هم از لحاظ مالی به پدرا فشارمیاد هم روحیه خواهر برادرای کوچیکترون خراب میشه ما درس داریم بچه هاتون جیغ میزنن نمیزارن درس بخونیم یا حتی بخوابیم . این دعا که سر خودتونم بیاد برام کنیدم هم خیالتون تخت سر ما نمیاد چون ما عقل و درکمون بیشتره و میفهمیم صبح تا شب پلاس بودن باعث پررو شرن دامادو بالا رفتن توقعش نسبت به خانواده زنش میشه بماند که شوهراتون بعضیاشون هیزن و چه تجاوزا که به خواهرزنا نشد با این پباس بودناتون

2738
ولی خواهرای بزرگ همراه شوهرشون میان که باعث پوشش داشتن ما خصوصا تو هوای گرمه که آزارمون میده و عرق ج ...

خونه تو نميان ك تو شوهر كردي رفتي اصلا قطع رابطه كن تو نميتوني بگي خونه پدرت نيا اون اندازه تو اونجا سهم داره خودتو بزار جاي اون توام شوهر ميكني همه از خودت و بچت بيزار ميشن چون زمين گرده

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
تو خودت نميخواي شوهر كني شوهر كردي ميخواي بگي تو بمون خونه من برم خونه مادرم تو بياي معذب ميشن عرق ج ...

حرف شما کاملا درسته من بعضی نظراتو اینجا میخونم مخم سوت میکشه خواهر منم ازم کوچیک تره جونش واسه دخترم درمیره میرم خونه مادرم همیشه با بچم بازی میکنه دختر منم خیلی دوسش داره اینارو میبینم میگم خواهرم فرشته هستش واقعا

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
مامان بابا هم طرفش بودن اونم میومد مارو میزد  اخرش به افسردگی اون یکی خواهرم ختم شد

خاک تو سر بعضیا عقل ندارن اینارو نباید شوهر داد . جون به جونشون کنن شوهر ذلیلن😂

حالت از خودت. ادبت بهم بخوره ك من دارم اتفاقمو ب استارتر ميگم خودتو دخترتو ميندازي وسط داستان من&nbs ...

یه چیزیو جدای از دعوا و باهدف خیر بهت میگم

بترس ازدواج کنی دلت پرباشه بیای به پناه کاهت که خونه پدرته و باهات اونجوری برخوردبشه و بگن اه بازاین اومد چقدر میناله...

خونه پدراونم هست شما چیزی بیشترازاون سهم نداری دختر جون..امیدوارم یکم بیشتر فکر کنی

من تو و خواهرتو نمیشناسم که اما کارت درست نیست.

خدا حای حقه..شبت خوش

تو خودت نميخواي شوهر كني شوهر كردي ميخواي بگي تو بمون خونه من برم خونه مادرم تو بياي معذب ميشن عرق ج ...

نمیگیم شوهرشون نیارن میگیم بیان مراعات کنن لاقل اولا ک ما مسئول نگهداری بچه اونا نیستیم که تازه یه حرف هم بزنیم بهشون قورتمون بدن دوما داماد ما که ده ماه سرخونه بود  خواهر مارو مجبوربه حجاب کامل میکرد میگفت شوهرم تحریک میشه

برو بابا مادر میشین وظیفتونه بچه هاتونو جمع کنین . وظیفه ما هم نیس تازه بچه هاتونم پررو . یه وقتم نباید بهش بگیم بالا چش بچه ت ابرویه . چه دعواها که نمیکنین امثال تو

2706