2737
2739
عنوان

ی سوال دارم یه لحظه بیایین

159 بازدید | 18 پست

ما وقتی مرغ میخریم دو بار میشورمش بعد بسته بندی میکنم ولی نمیدونم چرا موقع پختن بعضی جاهاش یکم خون هس علتش چیه ؟؟؟!! 

واقعا نمیدونم 

کسی هس اینجوری تجربه کرده باشه 

چیکار میکنید 

تا حالا براتون پیش اومده ؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون از رگهاش بیرون میزنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2728
مشکلی پیش نمیاد برا سلامتی  خطرناک نیس ؟! برا شما هم پیش اومده تا حالا  همین جوری درستش ...

من معمولا یک نیم ساعت میپزم بعد ابشو خالی میکنم دوباره میپزم که اون خونا با اب اولیه خالی بشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738

من همیشه یه بار وقتی خورد کردم میشورم فریز میکنم وقتی هم برا پخت درمیارم یخش اب شد میشورم .اینجوری اگه خونی هم باشه شسته میشه.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘
من همیشه یه بار وقتی خورد کردم میشورم فریز میکنم وقتی هم برا پخت درمیارم یخش اب شد میشورم .اینجوری ا ...

منم دقیقا همین کارو میکنم ولی باز خون هس مگر اینکه یبار بجوشونم بعد ابشو بریزم بره بعد دوباره بپزم 

من همیشه بعد از تمیز کردن میزارم توی اب و سرکه چند ساعتی بمونه بعد ابکش میکنم و بعد بسته بندی خییییلی تمیز میشه اصلا خون داخلش نمیمونه

لاکچری ینی دختروپسرت تولدشون یکی باشه                  96/7/8                                                                   99/7/8
منم دقیقا همین کارو میکنم ولی باز خون هس مگر اینکه یبار بجوشونم بعد ابشو بریزم بره بعد دوباره بپزم&n ...

من اینجوری ندیدم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘
2706