2737
2739

بعداز زایمان چند ماه ریزش داشتین من 11 ماهه زایمان کردم هنوز هم دارم دکتر رفتم مکمل میخورم همه کار کردم قطع نشده موهام رفته تو فاز استراحت نمیخواد بره تو فاز رشد چیکار کنم افسرده شدم ریزش شماچند ماه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کردم بازم هست پسرونه زدم وقتی میخوابم روبالش چند تار میبینم شما هم زایمان کردین

ای بابا این زایمان چیکار با ادم نمیکنه اح.یادم میاد ک وای چ بلاهایی سرم نیومد...اره عزیزم منم زایمان کردم

بودنش مثل معجزه بود.رفتنش تجربه.....
2728
ای بابا این زایمان چیکار با ادم نمیکنه اح.یادم میاد ک وای چ بلاهایی سرم نیومد...اره عزیزم منم زایمان ...

تورو خدا بگین شما تا چند ماه ریزش داشتین شقیقه هاتون هم یه مقدا خالی شده بود

[QUOTE=190594599]تورو خدا بگین شما تا چند ماه ریزش داشتین شقیقه هاتون هم یه مقدا خالی شده بود[/QUOTمن ریزش داشتم چون در کنارش رژیمم داشتم ولی دقیق یادم نمیاد تا کی طول کشید،من بدبختیا دیگه داشتم خارش ساق پاااااا اح اح

من واسه رفع مو خوره یبار ب موهام وازلین زدم کاملا چرب کردم ی ساعتی با همون چربی موندم بعدش شستم،بعد اون حس کردم ریزشم کمتر شد،میخوای شما امتحان کن شاید ب دردت خورد،من ریزش هنوزم دارم ولی ن در اون حد،کلا تا ی اندازه ای میگن طبیعی هست

2738
موهاتون هم خالی شده بود آون موهایی که ریخته بود دراومد

خالی ن عزیزم،من کلا عادت دارم زود ب زود حجم گیری میکنم،شما هم یبار حجم گیری کن،ولی جلو موهام کچل نشده بود

من واسه رفع مو خوره یبار ب موهام وازلین زدم کاملا چرب کردم ی ساعتی با همون چربی موندم بعدش شستم،بعد ...

انگار موهای من رفته تو حالت استراحت نمیخواد هم بلند بشه رویش جدیدی نداره بخدا هستم ریزش شما شدید بود

2706