2733
2739
این کاملا اشتباهه . دیدم که میگم

والا دوست من با رتبه ۱۰۰هزار کشوری با سهمیه الان داره دارو میخونه.شما بگو ۱۰۰هزار کشوری اصلا نیازی به تلاش داره؟🤔

تیکرم برای بارداری نیست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دوست من با رتبه ۱۰۰هزار کشوری با سهمیه الان داره دارو میخونه.شما بگو ۱۰۰هزار کشوری اصلا نیازی ب ...

نمیدونم عزیزم من از اطرافیان خودم دیدم کسی سهمیه داشته و رشته خوبی قبول نشده . اما کسایی رو هم دیدم بدون هیچ سهمیه ای رتبه برتر شدن فقط و فقط با تلاش

والا دوست من با رتبه ۱۰۰هزار کشوری با سهمیه الان داره دارو میخونه.شما بگو ۱۰۰هزار کشوری اصلا نیازی ب ...

اینم که گفتم اشتباهه اون خانم گفته بود ۹۰ درصد سهمیه . پنج درصد تلاش . که این واقعا اغراقه دیگه

2731
نمیدونم عزیزم من از اطرافیان خودم دیدم کسی سهمیه داشته و رشته خوبی قبول نشده . اما کسایی رو هم دیدم ...

اونا دیگه حتما خیلی پایین بود درصدشون این کارنامه رو ببین

تیکرم برای بارداری نیست🦋
2740
پردیس همه ی شهرا میشه مثل گیلان،مازندران،کرمان و...

عزیزم من یادمه ۱۰۰ و خورده ای میتونستم انتخاب داشته باشم  به ترتیب از دندون پزشکی دارو شروع کردم چند تا از پردیس ها رو هم زدم اما نیاوردم اولویت آخر رو قبول شدم در نهایت 

غصه نخور  همه خدا دارن  بنظرم بازار کار دارو بهتر از پزشکیه

آره میدونم ولی دلم بدجور میسوزه طفلی تراز زیر 6500نداشت 

بعد این طرف که گفتم امتحانات خرداد پاس نشد موند شهریور 

دوستای برادرمم میگن داره به زور تقلب درس میخونه ، خدا خودش به اونایی که قراره برا درمان برن پیش این رحم کنه

شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص /
آره میدونم ولی دلم بدجور میسوزه طفلی تراز زیر 6500نداشت  بعد این طرف که گفتم امتحانات خرداد پا ...

میشناسم موردهای اینجوری فکر نمیکنم بتونن تا آخرش رو برن، همه که پزشک موفق نمیشن