2737
2734
عنوان

چی میگه این😮🤯/عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازل بخاری و اجاق گاز میخاد فکر کنم. میگه حال نازل بخاری چطوره؟

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
هی  یه بارم عرب خارجی تو اینستا اولین پیامش به من س.ک.س بود😂😞همونقدر بدشانسم

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم

میگه: 

چطور هستید

میام پایین

ناخدا

اگه غلط ترجمه. کردم العف کنید. چون من ترجمه نکردم😂

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)

فقط کامنتا😂😂😂😂

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2738

https://aspb11.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/a468a047b5d3bd12e847c4296abc237616611598-144p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6IjM2NjRhYjU0MmQ5Y2JkODVkOGY2MjZjYjllZGY3NjI0IiwiZXhwIjoxNjIxMDI1NTk5LCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.giJUcppFlhNAclwFgLGf2qIip5MhG9jjFUUllHkg7rg

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
https://aspb11.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/a468a047b5d3bd12e847c4296abc237616611598-144p.mp4?w ...

این رو ببینین شبیهه حرف زدن شماهاست بچه ها هی اول هر کلمه ال میزارین کلی خندیدم😁دلتون شاد بشه

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
2706