2737
2739
عنوان

کسی که خوب بلده حرف بزنه بیاد

231 بازدید | 45 پست

بچه ها اگه به عشقم بگم که شب میای منم بیام

منظورم برا چت کردنه میخوام بفهمه مهمه برام

این جمله خوبه یا طوری دیگه بگم

نمیخوام فرد کسل کننده ای باشم

نه اینجوری نگو 

بهش بگو شب ساعت چند میای تا من همون ساعت ان لاین باشم

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو امشب ساعت چند وقت داری کنارم باشی کنارت باشم؟؟ با رعایت پروتکل های بهداشتی از پشت صف چت؟؟ 

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
بگو امشب ساعت چند وقت داری کنارم باشی کنارت باشم؟؟ با رعایت پروتکل های بهداشتی از پشت صف چت؟؟ 

ببین آخه تو یه گپیم

فعلا اونقد باهم راحت نیستیم بنظرت همین جمله خودم خوبه

2738
چه خوب یه سوال راجب چی باهاش حرف بزنم اون کم حرفه بنظرت چطوری جذاب حرف بزنم

بگو امروزت چطور گذشت ؟ خوب بود ؟ بعد از لابلای جملات خودت باید زرنگ باشی بتونی موضوع رو پیدا کنی هی حرف تو حرف بیاری

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
چه قشنگ گفتی😍

خودمم وقتی گفتم موهام سیخ شد😂😂

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     

شما که انقد قشنگ حرف میزنی من خیلی کم حرفم اونم همش گله می‌کنه تو کم حرفی نمی‌دونم در مورد چی صحبت کنم😕میشه یه راهنمایی بکنی😂

هوکاره کسی باش که هوکاره تو باشد♥️💏
آها خب زیاد حرف میزنم کسل کننده نباشم

تو حرف زن که ببین مثلا میگه خوش گذشت بگو چه خوب چطور میشه برام تعریف کنی بزار اون حرف بزنه هر ازگاهی هم تو حرف بزن چون حرف نزنی فکر مینی بی محلی کردی

2706