2733
2734

طول سرویکستون چند بود

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا آخر بارداری رابطع داشتم خودمم میترسیدم بعدش یکم شکمم درد میکرد ولی شوهرم ول کن نبود 😫

اول اینکه ی صلوات مهمونم کن آاااا قربونت ...  بعداینکه لایکم نکن عزیز من مرسییییی ازت ...  واینکه علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم ...  و و و عاشق خونوادمو پسرمو شوهرمم...  درون گرایی مزخرفی دارم همش فکرای چرت پرت تو سرمه ...  تو برخورد اول همه میگن خیلی بامزوشیرینم ...  دیگه اینکه نی نی یار کاربری سوممه ولم کن دیگه شماره ندارم...  وووو در آخررر                                                                                                ❤شکرت خدای قشنگم❤
2728
2740
من تا آخر بارداری رابطع داشتم خودمم میترسیدم بعدش یکم شکمم درد میکرد ولی شوهرم ول کن نبود 😫

طول سرویکستون چند بود نمیدونید؟ 

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
از هفته ۱۸ تا ۲۸ داشتم ، سرویکس ۳۷

بعدش نداشتین؟؟ طبیعی بود زایمانتون

دکترم گفت بعد از ۲۸ نداشته باش با اینکه همه چیم نرماله ولی گفت ریسک داره 

آها ممنونم عزیزم یعنی تا ۲۸ میشه داشت

دو ماه آخر بهتره نداشته باشی. اگه کلأ همسرتو تو مضیقه بذاری یا سرد میشه یا خدای نکرده ول میپره.  ...

پس دو ماه آخرم چیکار کنم 😨هم اون خیلی گرمه هم من...خودشم سزارینم احتمالا هفته ۳۸

من خیلی میترسم ولی مجبورم خب 38

شما چند هفته ای

پس دو ماه آخرم چیکار کنم 😨هم اون خیلی گرمه هم من...خودشم سزارینم احتمالا هفته ۳۸

به روشهای غیر دخول یه جوری سر کنین. راستی مایع منی یه هورمونی داره که میتونه باعث سقط بشه از ک ا ن د و م استفاده کنین