2737
2739
بچه ها یادتونه گفتم که من موعد پریودم ٢روز خونریزی کامل داشتم و قطع شد بدون هیچ دردی حتی کمردرد
در صورتی که من پریودم ١٠روز طول میکشه
قبل از اون ٢روز حالت تهوع داشتم بی بی گذاشتم خط دوم کمرنگ افتاد
بعد از اون دو روز هم سینه درد داشتم و زیر دلم احساسه سنگینی شانسی بی بی گذاشتم و کاملا مثبت شد و روز ٦سیکلم(شنبه) رفتم بتا دادم ٢٠٠بود به دکترم گفت مبارکه و بارداری و پریود شدن تو دوران بارداری برای بعضی ها طبیعیه
اما سه شنبه لکه بینی گرفتم
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم‏ ‏منم‏ ‏چند‏ ‏ماهه‏ ‏اول‏ ‏این‏ ‏لکه‏ ‏بینی‏ ‏ها‏ ‏رو‏ ‏داشتم‏ ‏نگران‏ ‏نباش‏ ‏..استراحت‏ ‏کن‏ ‏و‏ ‏در‏ ‏اولین‏ ‏فرصت‏ ‏با‏ ‏پزشکت‏ ‏تلفنی‏ ‏یا‏ ‏حضوری‏ ‏در‏ ‏میان‏ ‏بذار...‏ ‏
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2742
لکه بینی طبیعی هست دکتر برو تا بهت شیاف یا امپول بده بدشم باید حسابی استراحت کنی
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
من سه شنبه به دکی زنگیدم اما نبود منشیش گفت سریع بیا بیمارستان من رفتم و سونو شکمی ازم گرفتن و پرستارا دیدن چون اصلا هیچ دکتری بیمارستان نبود شب تاسوعا بود دیگه
جوابه سونو رو کارشناس مامایی خواندو گفت تو اصلا باردار نیستی و هیچ ساک و جنینی دیده نمیشه تو اصلا باردار نیستی دوباره فرستادنم بتا بدم و جوابو که گرفتم ١٨٥بود
اما به من گفتن سونو میگه هـیچی نیست اما جواب میگه هست اما بچه ها من شنبه بتام تقریبا ٢٠٠بود و سه شنبه هم ١٨٤ اما مگه نمیگن هر ٧٢ساعت ٢ برابر میشه پس من چرا الان اینجوری ام؟؟؟؟. دکترم از شنبه تا سهشنبه هاست و موبایلشم به کسی نمیده
لکه هام خیلی سیاهه بچه ها تا الان داره میاد
فزدا میرم دکترم اما تا فردا راهنماییم کنید دوستان تورو خدا
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است
بیمارستان هیچی نفهمیدن همه یه مشت انترم بودن
آخه لکه هام ببخشیدا مثله آبه اما قهوه ای تیره به سیاه می زنه
آخه مگه نمیگن لک لانه گزینی کمه و ١ روزه
2738
ساخت زیباترین کارهای نمدی با قیمت مناسب در کوتاهترین زمان.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=633673&PostID=24871561#24871561
کارهای زیبای نمدی با قیمت مناسب
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25526
شماره سفارشات09152332082

کتی جون متاسفانه فکر نکنم باردار باشی...شاید جنین موفق به لانه گذاری نشده ...نمی دونم ...ولی بهتره خودتو خیلی امیدوار نکنی .... این که بتا اومده پایین مشکوکه...البته توکلت به خدا باشه ...از دست قادرش همه چی بر میاد ...
ناتاشا پس چرا بتام رفته بالا تا وقتی هورمون جفت تولید نشه مگه این هورمون تو خون میریزه؟
2706