2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با استفاده از قانون جزب نامه به فرشتگان ۱۲تا النگو خاستم چرا ۴تاش بهم رسیدش !؟واقعا برام سواله

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
من با استفاده از قانون جزب نامه به فرشتگان ۱۲تا النگو خاستم چرا ۴تاش بهم رسیدش !؟واقعا برام سواله

چون خزمیشد

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2738

چرا وقتی رو مورد خاصی تمرکز کردم و نتیجه هم‌داشت میگیرفت یهویی

کلا چطور بهت بگم ازهم‌پاشید طوری شد دسترسی و بدست اوردنش منفی شد کلا

دلیلش چیه ؟‌از پنجشنبه هفته پیش تا امروزناراحتم‌براش

......

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ

جدی میگی؟!

از قبل شرایط همون ۴ تلنگو داشتی یا خیلی اتفاقی بعد از نامه و اینا؟

میشه برام دعا کنید به حاجتم برسم و آبروم حفظ بشه حتی یه صلوات.ممنون.
ازراول بگو چکار کنم به کسی که دوسش دارم برسم

بنویس ،تصورش کن حسش کن دقیقا مثل اینکه بهش رسیدی نباید حس فقدان داشته باشی باید حس زمانی رو داشته باشی که بهش رسیدی برا این شکرگزاری کن بنویس شکر گزاریاتو قبل خاب تصور کن چه حسی داره بهش برسی 

2706