2737
2739
هیچی متوجه شد اون دفترش ب دست غزل نرسیده نرف سوار هواپیما بشه اومد از فرودگاه بیرون و پلیس همون ل ...

آخییییی میرم میبینممممم🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁

مرسی ک بم گفتییی😭❤

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
آخییییی میرم میبینممممم🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁 مرسی ک بم گفتییی😭❤

اره ببین

قربونت😘♥

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب یعتی قسمت آخرو دیگه نمیذاره؟؟😕من ندیدم..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728

من رو عاصف کراش زدم😞😌

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
میشه واسه دیشبو واسم تعریف کنی نتونستم ببینمش

هیچی

متوجه شد اون دفترش ب دست غزل نرسیده

نرف سوار هواپیما بشه

اومد از فرودگاه بیرون و پلیس همون لحظه رفته بود دنبالش، دید و دستگیرش کرد

اینم خواهش کرد گف قبل کلانتری منو ببرید پیش پدرم

باباش هم با همه رستوران دارها جلسه داشت

یاور چلویی هم تو جلسه بود

عاصف رفت ب همه چی اعتراف کرد اونجا جلوی همه ابروی باباش رف

باباش هم بش گف دیگ حق نداری پاتو بذاری تو خونه من

حیف ک من پدر پسری مثل تو هستم

یاور هم برگشت بش گف نخیر حیف این که پسر توعه😀

بعد اینکه مریم بانو رفت شیراز

گف قاتل شوهرم هرکی باشع میبخشمش

چون بخشش کوچک ترین چیزیه ک باید در طول زندگی با شامیز یاد میگرفتم

یاور هم وقتی فهمید عاصف رفیقش و کشته گف نمیدونم اگر شامیز اینجا بود چیکار میکرد عاصف گف ببخشید یاور گف اون بالایی باید ببخشه من کیم و من کاره ای نیستم

(در واقع کلا بخشیده شد)

محسن هم چون خودش برگه شو و دس کاری نکرده بود قرار شد دانشگاه اجازه بده ک دوباره امتحان بده

عاصف رف زندان، چلویی بش گف برات وکیل میگیرم و...

عاصف هم گف بعد از اینکع ازاد بشم همون روز میام دوباره غزل و خواستگاری میکنم از شما

یاور هم گف منم باز جواب همونه ولی برو پیش پدرش، پدرش جلوی زبون بازی کم میاره ولی من ن( در واقع جواب مثبت و داد)

همین😆

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
هیچی متوجه شد اون دفترش ب دست غزل نرسیده نرف سوار هواپیما بشه اومد از فرودگاه بیرون و پلیس همون ل ...

مرسی عزیززززم

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
مرسی عزیززززم

😘🌸

2738