2733
2734
دوستان سلام اصلا باورم نمیشه وقتی‌ دوستم این موضوع رو گفت،گفت می‌خوام طلاق بگیرم آخه فکر کنم ۱۳ سال میشه ازدواج کرده و یک دختر و پسر داره،،مردِ خیلی‌ شکاک و بی‌ مسئولیت هست البته انگاری توی ایران شرکت دارن و پول میاره ولی‌ نه زیاد که این دوستم مجبور هست کار کنه،،به این چیز‌ها کار ندارم فقط گفتم بدونید تازه فهمیده که شوهرش که اینقدر تند تند میره ایران همش با زنها یه خراب ارتباط داره باید چیکار کنه؟حقوقش هم طوری هست که فقط از پس ِ خرج و خوراک می‌تونه بر بیاد ولی‌ اجاره‌ و تحصیلِ بچه‌ها خیلی‌ ساخته،،میگید چی‌ بگم بهش،،خیلی‌ طفلی داغون هست..ممنون می‌تونه از اس‌ام‌اس‌ها ثابت کنه که با زن‌های خراب رابطه داشته اینو گفتم که بدونید مطمئن هست،انگاری همیشه تلفن آش رو پاک میکرده دیروز که اومده یادش رفته بده و دستش رو شده
کجا زندگی میکنین که میگی تند تند میره ایران؟
لای لای نه مامی ژیانم..من وینه ی باخه وانم..به دل چاودیریت ده که م..بخه وه ده ردت له گیانم..ئه ی به رخوله ی شیرینیم..ئاواتی هه مو ژینم..شه وی تاریک نامینی..تیشکی روژ دیته سه ری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این پولاشو خرج زندگی و بچه ها میکنه همسرشم خرج هوسرانی این بزرگترین اشتباهش
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بنظرم طلاق بگیره مردی که با زنای خراب دوسته یهو ایدزی مرضی میگیره اینم ازش میگیره، تو کشورای دیگه که اموالو به زنم مید خب مرده که باید خرج بچهاشو بده دیگه دوستتم یه مقدارشو میده
منتظر اتفاقات خوبم 
2740
حالا شوهرش با زن های خراب هست مواظب باشه مریضی نگیره
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕