2737
2734
عنوان

اسهال نوزاد

47 بازدید | 7 پست

سلام دوستان نوزاد پسر من ۳ روزشه دو بار تو بیمارستان اون موفوع تیره رنگ و داشت خونه هم یبار دیشب یکم سر و صدا کرد معده اش . امروز هم هی معده اش سر و صدا داره انگار اب بپیچه یکمم اسهال داره و اسهالش بوی تخم مرغ داره شیر خودمو میخوره دیشب یکم جیگر تازه کبابی خوردم . و البته یکمم زردی داره میتونه به خاطر اون‌لگباشه

هییییییس دلکم سکوت کن 

ای جونم جوجه کوچولو...ایشالا که چیزی نیس،من بلد نیستم..‌.سزارین کردی؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم مدفوع نوزاد خوب اولش تیرع است تا ۳ روز .بهش میگن قیلتک این که طبیعیع بعدم اسهال نوزاد یعنی فقط یک اب و اینکه موشکش فقط رنگی بشه وگرنه کلا نوزاد مدفوعش جون شیر میخوره ابکیه اصلا قوام زیادی نداره پس باید تشخیص بدی که واقعا اسهاله یا اینکه مدفوع طبیعیشه.معدش هم اگر صدا میده فعلا چیزی بهش‌نده بعد از ۲۰ روز دکار قطره واسه دلپیچ و صدای شکمش میده و بهتر میشه فعلا خودت چیزای نفاخ نخور 

2728
گلم مدفوع نوزاد خوب اولش تیرع است تا ۳ روز .بهش میگن قیلتک این که طبیعیع بعدم اسهال نوزاد یعنی فقط ی ...

چیزی نمیدم‌ولی نمیشه شیر نخوره که . نه اون قیلتک که میگم طی سه بار مدفوق کردن خارج شد . این رنگش قهوه ای رو به روشن بود میتونه به خاطر زردیش باشه؟ 

هییییییس دلکم سکوت کن 
چیزی نمیدم‌ولی نمیشه شیر نخوره که . نه اون قیلتک که میگم طی سه بار مدفوق کردن خارج شد . این رنگش قهو ...

این که گفتم بهش چیزی نده منظورم این‌نبود که بهش شیر نده که . منظورم این‌هست که هیچ دارویی برای نفخ فعلا تباید بدی از ۲۰ روزگی به بعد دارو برای دل درد و نفخ برای نوزاد تجویز میشه  من فکر میکنم رنگ مدفوعش طبیعیه ولی باید کم کم رنگش بازتر یعنی زرد بشه اگر نشد ببر دکتر 

این که گفتم بهش چیزی نده منظورم این‌نبود که بهش شیر نده که . منظورم این‌هست که هیچ دارویی برای نفخ ف ...

اره با شد از اون سیاهی در اومد شده قهوه ای روشن

هییییییس دلکم سکوت کن 
2738