2737
2739

خودم میدونم منطقی نبود😌لازم نیست بگی

اه

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
🙄 بده     همینکه ایموجی در پستات نمیبینم پس ناراحتی😌

نمیدونم میدونی یا نه جیمز برگشت گفت طرفدارای بی تی اس  ی مشت دختر 12 ساله ان اون لحظه من قیافه جان سینا اومد جلو چشمم  دختر 12 ساله؟

خلاصه چند روز پیش ک بهترین آرتیست شدن دعوتشون کرد بعد پرسید خوبید؟نامجون گفت ما خوبیم ولی مث اینک تو توی دردسر افتادی ...

جیمز خجالت کشید و معذرت خواهی کرد و جمعش کرد گفت من خودم43 سالمه طرفدارتونم و...

پس تو حسابی سرحالی

Throw out butterflies

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم میدونی یا نه جیمز برگشت گفت طرفدارای بی تی اس  ی مشت دختر 12 ساله ان اون لحظه من قیافه ...

اولی رو میدونستم دومی رو نه  

دارم جلو انرژی منفیارو میگیرم  

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
2731
انرژی منفی من لابد؟

شاید  

وقتی ناراحتی انرژی منفی نداشته باشی دور از انتظاره😌

بزورم که شده میخوام بگم از نبود من ناراحت بودی

شاید     وقتی ناراحتی انرژی منفی نداشته باشی دور از انتظاره😌 بزورم که شده میخوام بگم از ...

چانی شاید باور نکنی

ولی ناراحت نیستم و شاید اینم باورش سخت باشه

تو دلت برام تنگ شده

Throw out butterflies
چانی شاید باور نکنی ...

چون ناراحتی اذیتت نمیکنم آره دلم برات تنگ شده بود  

2738
ی بهانه میخواستی فقط    

منتظر یه ابزار علاقه بودم بی احساس  

یه منم نباید میگفتی؟ 

من فک کردم میدونی خودت که منم دوستت دارم    

میدونم دوسم داری اما باید ابزار دلتنگی کنی  

دو روز پیش تو pv حرف زدیم تو این دو روز باید زیاد دلتنگ میشدم؟    

دو روز پیش که خشک و خالی جوابمو دادی رفتی اصلا اون حساب نبود😒

نباید میشدی؟  

@nazaninnamm    بگو دلت برام تنگ شده  

دو روز پیش که خشک و خالی جوابمو دادی رفتی اصلا اون حساب نبود😒 نباید میشدی؟     @nazani ...

چانی چرا همش میخوای بگی بی احساسم هیچکی مث من احساساتشو صریح بیان نمیکنه  

تو دو روز اخه؟  

Throw out butterflies
2706