2737
2734
عنوان

روحیه م پوسیده شده تو خونه

519 بازدید | 7 پست

شوهرم فقط سیگار می کشه و تلویزیون می بینه و تو رختخوابش دراز می کشه روز تعطیل. گاهی هم صدام میزنه طلب چای می کنه. ای کاش سالها پیش قبل ازدواج می دونستم که شوهرم اهل تفریح نیست و خودمم ببشتر می شناختم که چقدر بیرون رفتن و طبیعت رو دوست دارم😢😑😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی هم زیاد بش اصرار کنم تو شب میبرمون پارک نزدیک خونه اونجا یه زیرانداز میندازه دراز میکشه و سیگار میکشه و گاهی قهوه می خوره. اصلا نیاز من به طبیعت این نیست.من گردش تو روز و راه رفتن تو طبیعت و روشنایی روز رو دوست دارم😓

2731

باور کن منم همش تو خونم دیونه شدم😢

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

عزیزم والا همسر منم قبل ازدواج اهل کشور خارجی و سفر و گذشت و گذار منم تا فهمیدم گفتم این عالیه هر دقه مسافرتیم دیدم از این خبرا نیست یک ماه بعد از ازدواج ما افتاد یادش خونه بخره و قسط قرض وام کرونا هم شده بهانه خوبی برای مسافرت نرفتن یعنی دو ساله ازدواج کردیم همش داریم قرض و قسط می دیم ۳۵ سال تو فکر مسافرت و خوشی با من افتاد یاد خونه و پس انداز الان هم گیر داده پول جمع کنیم از ایران بریم ناشکر نیستم ولی منم مثلا به این نکته توجه کردم و فکر کردم اهل تفریحه و طبیعت ما حتی تو کوه و طبیعت با هم اشنا شدیم و اون کوه اخرین کوه زندگیم بود خخخخ 😂

2738