2737
2739
عنوان

ممکنه...

44 بازدید | 7 پست

ممکنه یکی بخاطر افسردگی از بچگی تا حالا

ذاتش خراب بشه؟؟ انقد افسرده انقدر بی انرژی و بیحال که حوصله ی نماز نداشته باشه وگرنه اگه حداقل نمازشو میخوند شاید اینجوری نمیشد😔😔من از بچگی افسرده د گوشه گیر بودم😭من کی انقدر بد شدم 😭😭😭تا بخودم اومدم دیدم قلبم از سنگ شده  مادر پدر وخواهر برادر هم حتی نمیشناسم از بس ذاتم خراب شدع

یا اصلا ربطی نداره از نظرشما؟لطفا صادقانه نظرتون رو بگین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بنظر من نه تنها ذات بدی نداری بلکه خیلی مهربون و خوش قلبی فقط خودت رو پیدا کن😊❤

نه خوب نیستم باورم نمیشه من چرا این قد بد شدم من قبلا طاقت نداشتم یه  سوزن  پای برادرم برع انقدر که دوسشداشتم با اینکه خیلی ناراحتم میکرد با رفتاراش و حتی کتکم میزد سر هر چیزی ولی باز دوسشداشتم کسی چیزی بهش میگفت ناراحت میشدم ولی بعد چندسال دیدم وقتی یه مشکلی براش پیش میاد خوشحال میشدم دست خودم نبود لعنت بمن😭😭 چون از یجایی به بعد ازش ناراحت بودم منو هی ضایع میکرد تو جمع ...دیگه دلسوز نبودم 

حتی خواهرم هم حس بدی بهش پیدا کردم فک کردم همه دنیا قصد ناراحت کردن منو دارن انقدررررر منو با خواهرم مقایسه کردن گفتن اون خوشگله اون سر زبونداره تو زشتی نچسبی بخدا انقدر گفتن دیگه ناخودآگاه از خواهرم بدم اومد با اینکه خواهرم همیشه پشتم بود هوامو داشت 😢الان حالم از خودم بهم میخوره اگه خواهرم بفهمه چقدر خواهر بی انصاف و نامردی دارع

2740