2737
2734
عنوان

بابام میلیارده ولی من...

538 بازدید | 24 پست

بچه ها من بابام پولداره، اما شوهرم شغل درست حسابی نداره، ماهی ۳،۴ تومن درمیاره  ، توی خرجامون موندیم، یه بار پارسال ۱۵ میلیون از بابام خواستم بهونه آورد هی گفت میدم نداد بهم، منم دیگه ازش پول نخواستم، اما بی پولی واقعا عین خوره جونمو میخوره، از شوهرم بدم اومده هرروز حرف طلاق میزنم،

شما جای من بودید چیکار میکردید؟ 

آخه بابام ماه بعد اون وقتی که من ازش درخواست کردم بالای ۲۰ تومن واسه داداشم چیز میز خرید ولی به من نداد، الانم هرچی از اوضاع مالیمون سوال میکنه میگم عالیه.

شما جای من بودید چیکار میکردید؟ شوهرم هرکار میکنه به در بسته میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوشغل کار کنه شوهرت 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

میفهمم یکم سخته 

ولی داشتم فک میکردم خداروشکر مستاجر نیستی 

ولی یکم مراعات کنین میشه با ۴ تومنم زندگی کرد

پدرتونم احتمالا چون ازدواج کردبن 

شاید دیگه  خودشو مسئول نمیدونه

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2740

خب وقتی بابات اینقدر پولداره و تحمل این زندگی رو نداری چرا قبول کردی؟ 

من کسی رو میشناسم حقوق شوهرش برجی 4 تومنه ولی الان دو ماهه حقوق نگرفتن ولی حرف طلاق نمیزنن

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
واقعا اینطور؟ اگه جاش بودم به شوهرت میگم اصلا نمیخواد کار کنی من بهت پول میدم. شایدمیلیار ...

ء نه بابا 

مردا  چه  پر توقع شدن هر چی پدر ادم پول داشته باشه مرد وظیفشه کار کنه 🤭

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️

[QUOTE=190513300]واقعا اینطور؟ اگه جاش بودم به شوهرت میگم اصلا نمیخواد کار کنی من بهت پول میدم. شایدمیلیار ...[/QUOTE

خب نمیخواد شوهرم بی مسئولیت بشه، 

ضمن اینکه فکر میکنه شوهرم درامدش خوبه، یعنی شوهرم میگه به بابات اینجوری بگو، مثلا ماهی صد میلیون درامد بابامه

2706