2737
2739
عنوان

بخواب

186 بازدید | 9 پست

تو نی نی سایت میچرخم.شوهرم خوابه ده دقه یه بار بیدار میشه میگه بخواب منم میگم دارم می‌خوابم.از ساعت دوازده ده دقه یه ربع یه بار چشاشو باز می‌کنه میگه بخواب باز فوری بیهوش میشه🤣🤣🤣🤣اصلا به اینکه اون بخوابه من بیدار باشم کلا حساسه.کیا اینطورین؟

شوهرمنم همینجوریه دقیقا هی بیدار میشه میگه بخواب باز میخوابه باز بیدار میشه میگه بخواب چشمات ضعیف میشه😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی 😅

خب بخواب گناه داره بنده خدا

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2731

این گفتی یاد یه چیزی افتادم یه شب خوابم نمیبرد 

عشقم هی میگفت بخواب مریض میشی 

میگم نه خوابم نمیبره میگفت ا بخواب نخوابی دیگه باهات حرف نمی زنم بعدم کاری کردبه زور بخوابم 

اخ گفتم عشقم دلم براش تنگ شد😔🙃

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
عاشق اینم دخترم بخوابه من تو نت بچرخم.ولی بچه ی دیگه م (شوهرم) حساسیت داره

😂🤣

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2740
الهی به عشقت برسی.البته اگه هنوز نرسیدی

نرسیدم هنوز آبجی 

خیلی دوستش دارم همیشه از زوق داشتنش شب ها خوابم نمیبره 

الان هم چند شبه از دلتنگی خوابم نمیبره 😢😢😢😢

چی میشه مال من بشه من یه شب راحت بخوابم 🙃

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤