2737
2739
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92202 بازدید | 901 پست

من تو بارداری اولم ۲۱سالم بود وزن دخترم۴.۱۹۰ بود😭😭

دکترا سزارینم نکردن با ۱۸ تا بخیه طبیعی زایمان کردم

الان که خاطره های استارترو خوندم فقط گریه کردم چون دردای خودم یادم افتاد😭😭😭

دکترا میگفتن خیلی مقاومی بچتم حسین رضازادست😰😰

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

بچه ها من قدم بلند لگنمم خوبه 

خودم دوست دارم سز شم چون به شدت از طبیعی میترسم و و اصلا تحمل ندارم 

اما دکترم میگه بیا طبیعی زایمان کن قدت بلند راحت زایمان میکنی اما من واقعا جون ندارم خیلی ضعیفم و ترسو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن فک کنم هفته ای ۲۰۰ گرم خودت چقد وزن اضاف کردی؟

راستی من تقریبا ۲۵ کیلو اضافه کردم اما خب اندامم خیلی زود برگشت و اصلا شکمم خط نداره چون خیلی چربش میکزدم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2728
وای امیدوارم کردی انقد استرسشو دارم 😂😂😂 زایمانتون چطور بود ؟ 

تقریبا مث همین خانومی که داره تعریف میکنه 

ولی خب ۴ ساعت درد اصلی رو کشیدم چون وقتم نبود منم تا پای مرگ رفتم و برگشتم مخصوصا نیم ساعت اخر 

چون نمیتونستم خوب زور بزنم بچه سخت دنیا اومد 

القای درد دادن بهم در کل بد نبود به سرپا شدن بعدش می ارزید

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸

استارتر میشه یه سوالی بپرسم؟؟؟من دیابت دارم و فصد باردار شدم دارم ..اما از همین دردایی ک میگید میترسم..چون استانه تحمل دردم خیلی کمه...بنظرتون امکانش هست کلا منو سزارین کنن؟؟؟

السلام علیک یا بقیه الله عجل الله تعالی و فرجه                   ....به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید
وای منم عاشق زایمان طبیعی ام خیلی سختی کشیدم بارداری اولم نزدیک هشت ساعت درد کشیدم ولی زایمان دوم پو ...

بچه اول و دومت چی بود؟ مگه نمیگن زایمان دوم راحت تره😢

خداجونم شکرت😍
2740

منم پسرم سه سال و نیم هست' زایمانم طبیعی بود و فوق العاده راحت کل تایمی ک درد کشیدم دو ساعت بود اما ارزششو داشت 'در ضمن بیمارستانم معمولی بود اما ماما خصوصی گرفتم ک ب نظرم خیلی تاثیر داره

راستی من تقریبا ۲۵ کیلو اضافه کردم اما خب اندامم خیلی زود برگشت و اصلا شکمم خط نداره چون خیلی چربش م ...

وای امیدوار شدم کاش منم برگردم از چاقی متنفرم الان عین پنگوئن شدم😂😂😂

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه
خوب بود راضی بودم نمیگم آسون بود ولی حس هایی رو تحربه میکنی که قابل توصیف نیست شایدم من خیلی احساسات ...

ببین من ترس از درد ندارم ..استانه دردم تا حدی بالاس ..مترسم زیر دست دکتر بی تجربه بیوفتم ..

من حقیقتش شوهرم تا قبل کرونا وضعیت مالی خوبی داشت ولی بخاطر کرونا ورشکست شد و تازه از صفر داریم شروع میکنیم و نمیتونم بیمارستان خصوصی برم ..بیمارستان خصوصی هم ک زایمان طبیعی زیر ۷تومن نیس..هرچند اگه پولشم داشتم نمیرفتم چون دردشو خودم باید بکشم زورشو خودم باید بزنم الکی ۷تومنم باید بدم ..اگه کاملا بی دردبود شایدقبول میکردم 

خلاصه ک مجبورم برم دولتی .ولی بیمارستان بدی نیس

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
بچه اول و دومت چی بود؟ مگه نمیگن زایمان دوم راحت تره😢

همه بهم میگفتن زایمان دومت خیلی آسون میشه

اما واسه من خیلی سخت بود😭😭هردو زایمانم سخت بود😭😭😭

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨