2733
2734
عنوان

ایش اصلا انتظار نداشتم😒😒

328 بازدید | 22 پست

من شایع رو خیلی دوست داشتم 

الان ی موزیک گوش دادم ازش دیدم فحش داده 😑 

واقعااا هیچکسی نمیتونه مثل یاس باشه 

اگه یاس نباشه موزیک ایران انگار یچیزی کم داره 👑👑

حرکت# _لب_یاس  برکت_رپ_ فارس

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایع از البوم اینجانب به بعد دیگ شایع نشد.

من اهنگ سیل و تلوش رو خیلیییی دوست دارم 

ولی الان واقعا حس بدی نسبت بهش بهم دست داد

واقعا نمیشه مثل یاس با شخصیت باشن؟

2728
خوب امینم فوش میده ولی کلی جایزه گرفته😕چه ربطی داره

بنظر من همه باید مثل یاس باشن 

حتی دیس ترک هاشم انگار ی سبک زندگیه

رپ کلا ژانر خشنیه فحشم جزوشه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
رپ کلا ژانر خشنیه فحشم جزوشه

نه شما یاس گوش بده 

اهنگ نامه ای به فرزندش رو گوش کن 

تاحالا کسی نبوده فک کنم ک با این اهنگش گریه نکرده باشه 

2738
نه شما یاس گوش بده  اهنگ نامه ای به فرزندش رو گوش کن  تاحالا کسی نبوده فک کنم ک با این ا ...

چنتا کاراشو شنیدم میدونم چی میگی ولی خب هرکی ی سبکی داره اگه همه مث یاس بودن انقد متمایز نمیشد شما ایشونو میپسندی یکیم ممکنه تتلورو مثلا بپسنده

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
چنتا کاراشو شنیدم میدونم چی میگی ولی خب هرکی ی سبکی داره اگه همه مث یاس بودن انقد متمایز نمیشد شما ا ...

من واقعا نمیتونم باور کنم یکی تتلو گوش بده و با خودش بگه وای چ حرفای خوب و پر مغزی میزنه 

واسم غیر قابل هضمه

من اهنگ سیل و تلوش رو خیلیییی دوست دارم  ولی الان واقعا حس بدی نسبت بهش بهم دست داد واقعا نمی ...

سبکا متفاوته و هنرمندم باید از خودش انعطاف بخرج بده بنظرم 

...my fv singers are lynn and Remington
من واقعا نمیتونم باور کنم یکی تتلو گوش بده و با خودش بگه وای چ حرفای خوب و پر مغزی میزنه  واسم ...

واقعا هستن اگه نبودن اصن کارنمیکرد

و واقعا هم میزنه بستگی ب دیدگاهت داره فحش فقط ویترین کاره اون حرفی ک داره میزنه مهمه

مثلا امینم میاد شیلنگو میگیره رو ماریا کری و بریتنی ولی ویترین کارشه کلیت حرفش مهمه ک چی داره میگه

2706