2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضمنا من کد 307 رو هم می خوام اون دو تیکه ی دخترونه رو چه جوری باید سفارش دبدم؟
خدای مهربونم 8سال پیش یکی از فرشته هاش رو برام زمینی کرد و با این کار روح تازه ای در بدنم دمید،خدا جونم شکرررررت.
2731
مریس جان کدی که مورد نظرت هست تمام شده عزیزم ولی داره توی سری جنس های جدید میاد تقریبا ۲۰ روز الی یک ماه دیگه میرسه اگه دوست داری میتونی رزروش کنی عزیزم
www.instagram.com/ninibaygroup Tellegraaaam americankidscloths
2738
دوباره سلام،نوشین جون این سبزه و این صورتیه که سوییشرت روش داره رو چی دارید؟ میشه قیمت بدی و بگی چه سایزایی داری؟
خدای مهربونم 8سال پیش یکی از فرشته هاش رو برام زمینی کرد و با این کار روح تازه ای در بدنم دمید،خدا جونم شکرررررت.
در ضمن چرا شماره ی وایبرتون اینطوریه؟من ازش سر در نمیارم و هر کاری کردم موفق نشدم تو وایبر با شما ارتباط برقرار کنم .ه
سلام گلابتون جان من شماره ی موبایلم رو فرستادم منتظر دعوتنامه ی وایبرم
2706