2733
2739
عنوان

لجبازی های دخترم دیوونم کرده.....

452 بازدید | 14 پست
دخترم 26 ماهشه و تقریبا 3 ماهه از پوشک گرفتمش اوایلش خیلی خوب بود ولی بعد از یکی دو هفته شروع کرد به لجبازی برای شستنش فرار میکرد و خیلی اذیتم میکرد. الان 2 هفته اومدم شهرستان خونه مادرشوهرم. اینجا مشکلم چند برابر شده دخترم برای دستشویی رفتن لجبازی مبکنه خیلی خودشو نگه میداره تعداد دفع ادرارش از یه نفر آدم بزرگم کمتره. اینقدر اینجا مشغول بازی میشه که دلش نمیاد بازی رو رها کنه و بره دستشویی. تا حالا 3 دفعه اساسی آبروریزی کرده. یکبار تو ماشین بابابزرگش ماشین عموش و شهربازی که همه وسایل بازی رو کثیف کرد. دیشب هم تو شهربازی تابلو بود جیش داره شدید ولی لجبازی مبکرد میگفت من اصلا جیش ندارم منم از ترس اینکه بریزه اونجا بغلش کردم به زور بردمش ولی اینقدر منو زد و زور زد که نره آخر طبق معمول همیشه مجبور شدم بزنمش. دیگه واقعا خسته و درمونده شدم. بگید چیکار کنم
Lilypie Maternity tickers
خوب خیلی زود از پوشک گرفتیش ، هر چی بیشتر دعواش کنی و بزنیش لجباز تر و بدتر میشه . باهاش حرف بزن و بهش بگو اگه این دختر بدی نباشی و مامان و اذیت نکنی کاری که دوس داره رو هر از گاهی براش انجام بده .
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهتره نزنیش. ایندفه بی خیال باش اصلا بهش نگو جیش داری یا نه. هر بار هم خرابکاری کرد خیلی خونسرد باشو ملایم بگو باید بری توی دستشویی جیش کنی
دختر برادر من هم همینطور لجبازی میکرد البته واسه پی پی. بعد که دید هر چی خودشو نگه میداره کسی توجهی نداره الان دیگه میگه
2740
بهش خیار سالادی بده دیگه عمرا بتونهمی پیش نگه داره خیار تخمی حجم مدفوع و زیاد میکنه و نرم و باعث میشه اجابت مزاج خیلی راحت شه پسر من که دیگه نمیتونه نگه داره می پیشو مجبوره بدو دستشویی.
متاسفانه دختر منم همین طوره.الان 3 سال و 2ماهشه ولی من تا حالا به خاطر این کار نزدمش از هر دری وارد شدم بازی-برچسب -جایزه هرچی بگی ولی همچنان ادامه داره

تشویق میتونه کمی کمک کنه وقتایی که تشویقش میکنم و قربون صدقه اش میرم به خاطر این کار خیلی خوشش میاد
صبورانه در انتظار زمان بمان!هرچیز در زمان خودش رخ میدهد.باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند"درختان خارج از فصل"میوه نمیدهند...
2706