2737
2739

ساعت اول که وارد نی نی سایت شدین قیافه تون چجوری بود وچی راجبش فکرکردین

اولین کامنتتون یادتونه چی بود؟؟؟موضوع تاپیکی که اولین کامنت وگذاشتین چی بود؟؟؟

من ساعت اول قیافه م اینجوری بودم🤪

اولین کامنتم با کاربری اولم که مال پنج سال پیش بود این بود که

دیدم همه دارن میگن اسی پرسیدم بچه ها اسی کیه هی دارین میگین؟!!😁🤣

موضوع تاپیک راجب ازدواج وخواستگاربود

حالا شمابگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من بینیمو تازه عمل کرده بودم همش سرچ میزدم ، همشم نی نی سایت بالا میومدم دیگ تصمیم گرفتم عضو بشم تاپیک بزنم بپرسم

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

ی کاربری دیگه داشتم، راجع ب مشکلم اون زمان  (واژینیسموس، هی نپرسید چیه، گوگل کنید) تاپیک زدم، هرچی ادم بیسواد و بی ادب بود نظر داد و چرت و پرت گفت! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دنبال اسی بودم اخ لنتی همه جابود🤣

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

اصلا یادم نیس چون مال خیلی سال پیشه ولی خب قیافه ما تو نی نی سایت همواره 😐😮🤐😲😫😱

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706