2737
2734

سلام کسی میتونه راهنمایی بده کجای تهران هم ارزون تره هم امنیت داره؟کسی راجب شهرک اندیشه یا پرند میدونه چجوره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا تهرانه یعنی شهری که

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
2738

به نظرم رو زمین نیست تو آسمونا بگرد:| نه تنها تهران همه جای دنیا یا گرونه یا امنیت نداره

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
قشلاق

قشلاق داوود اباد؟  

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
شهری ک چی😐

هیچی بیخیال

ما اندیشه ایم جای خیلی خوبیه اما از خوده تهرانم خونه هاش گرون تره

پرند هم که جایه خوبی نیست هنوز آباد نشده 

ولی اندیشه خیلی بزرگو آباده 

بعد فاز داره فاز یک فاز ۲  فازه ۳   فازه ۴  فازه ۵

فازه یک خیلی شلوغه 

فازه ۳ هم بیشتر ویلایی و خلوت تره 

2706