2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم واستون!!

241 بازدید | 18 پست

چرا الکی تاپیک دروغ میذارید؟؟ ینی واقعا اینقد دنبال جلب توجه این؟؟ درسته که اینجا مجازیه ولی آدمای واقعی تو تاپیکا هستن. 

بعضیا میان اینجا از زندگیشون میگن و درد و دل میکنن، بعضیا هم مشورت میگیرن. با این کاراتون باعث میشین نشه دیگه به کسی اعتماد کرد!  

اگه واقعا اینقد مشتاق داستان گویی هستین، خب چه عالی! برین یه ایبوک درست کنین و بزارید تو سایتا شاید واقعا به درآمدم رسیدین. حیفه واقعا اینهمه استعداد و قوه ی تخیل الکی هدر بره.  

استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اه اه اه واقعا که متم متاسفم واسشون بی ادبا

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2740

کی چی گذاشته

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2706