2737
2734
عنوان

گیسو

819 بازدید | 24 پست

سریال عاشقانه یک خیلی قشنگ بود من واقعا خوشم اومد ولی 2 حوصلم نشد نگاه کنم خیلی هم منتظرش بودم ولی نمدونم چرا حوصلم نشد کسایی که دیدین یه خلاصه کوچولو میگین اگه خوبه برم ببینم؟

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من گیسو دارم نیبینم خیلی قشنگه من ک خییلی دوسش دارم 

واقعا قشنگه ؟ من چون پانته ا بهرام رفت نگاه نکردم بازیشو خیلی دوست داشتم در نبودش فیلم بد نشده؟

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@
من هنوز ندیدم ولی خواهرم میگه به قشنگی عاشقانه ها نیست 

منظورتون عاشقانه 1 هست؟

عاشقانه 2نداریم، اسمش گیسو هست بقیه عاشقانه 

اره قشنگه ببین من تا قسمت 10 دیدم خوبه، بنظرم جالبتر شده مخصوصا با حذف مهناز افشار بهترم شده 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
عاشقانه 2نداریم، اسمش گیسو هست بقیه عاشقانه  اره قشنگه ببین من تا قسمت 10 دیدم خوبه، بنظرم ...

خب یه سوتی که بود این بود که رابطه سهیل و پگاه هنوزم بد بود ولی اونا توی قسمت یک اخرش باهم خوب شدن که

2738

من همشو دیدمممم قسمت یازدهش دیروز اومده میخوام تو روبیکا ببینم.خب اول اینکه ریحانه مرده چون سرطان داشته قسمت دومش پیمان از خارج میاد ک دختره درساهمراهش نیس پدرمادر درسا میگن چرا نیومده پیمان میگه سرم کلاه گذاشته رفته با عشق سابقش بعد پیمانم یه دختر ایتالیایی اورده ک خانواده ش گم شدن تو بچگی گذاشتنش دم سفارت ک سر از ایتالیا در اومده

من همشو دیدمممم قسمت یازدهش دیروز اومده میخوام تو روبیکا ببینم.خب اول اینکه ریحانه مرده چون سرطان دا ...

ایول ممنونم بقیشو هم یه حلاصه کوچولو میگین؟

خب یه سوتی که بود این بود که رابطه سهیل و پگاه هنوزم بد بود ولی اونا توی قسمت یک اخرش باهم خوب شدن ک ...

یادم نیس اینو ولی فکر نکنم خوب شدن، چون تو همین سریال گیسو باهم بدن، پگاه به سهیل زنگ میزنه ولی بخاطر اینکه بچه دلش میخواد 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 

بعد اینکه حاجی ب رضا میگه نمیدونم میخوام توبه کنم و پول مردمو پس بدم و پولا و حسابای ک اختلاس کرده میده دست رضا و رضا و سیهل وپیمانمخفیشون میکنن تو گاو صندوق شرکت قضیه شرکتم میگم بت و اینکه دو خونه رضا اینا یه ماشین کشیک میده همش یبار رضا خانوادشو با زن داشش و بچه هاش میبره باغ دوستپیمان پیمان و سهیلم کاری میکنن یارو ک کشیک میده دنبالشون نره جاشون پیدا کنه و اینکه داداش رضا هم بازداشته و اینکه رضا خودش هم یه مدت زندانی بود رفیقای اختلاسگر حاجی دزدیدنش ک جای پولارو بگهکنگفت و اینکهحاجی زنگ زد ب دوستاش گف ازادش نکنین میرم پلیس اونام ازادش کردن.حالا قضیه شرکت اینه ک هانیه توسلی ک تو فیلم کتی اسمشه زنگ میزنه ب سهیل میگه تبلیغ تونو دیدم همون فیلمه ک برا عروسی بود و فرزاد فرزین تقلبی میگه منم رستوران دارم میخوام براش یه حاشیه ای چیزی درست کنین با کلیپ که برام تبلیغ شه

بعد اینکه حاجی ب رضا میگه نمیدونم میخوام توبه کنم و پول مردمو پس بدم و پولا و حسابای ک اختلاس کرده م ...

یه سوال مگه قرار نبود هانیه توسلی گیسو باشه ؟ چرا اسمش شد کتی؟ قرار بود به جای مهناز افشار نقش بازی کنه که

2706