2733
2739

قهوه رو ناشتا میخورین یا بعد از صبحونه؟ تاثیری توی سرحالیتون داره؟

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصل قهوه بده صبحونس من نه ولی همسرم میخوره اره میگه انگار مواد میزنی ادم رو سرحال میکنه😆😆😆

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2728

ناشتا خیلی مضر!

سرویس زییاد

هر روز نخور

و حتما بعد صبونه با گرمی جات

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
2740

خوردن کافیین قبل از ساعت ۱۰ صبح چندان درست نیست 

بدن به شکل طبیعی و برای بیدار کردن ما کورتیزول ترشح می‌کنه که هورمون استرس هست  و اگر کافیین هم باهاش همراه بشه باعث اضطراب میشه 

درضمن جذب سرتونین رو پایین میاره و باعث افسردگی هم میشه 

قهوه به بعضیا میسازه به بعضیا نه من بهم نساخت مریضم کرد تااخر عمرمم این سرگیجه باهم میمونه من ناشتا ...

واییی

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@
اصل قهوه بده صبحونس من نه ولی همسرم میخوره اره میگه انگار مواد میزنی ادم رو سرحال میکنه😆😆😆

سلام عزیزم قبل میخورم اره داره

ممنونم عزیزم

قهوه تلخ ناشتا  بهم انرژى ميده نيم ساعت بعدش يه لقمه كوچيك صبحونه ميخورم با چاى يا آبميوه  ...

ممنونم گلم

😂نمیدونم دیگه واقعا میزنه یا اثر قهوه هس

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2706