2733
2734
عنوان

کفاره روزه پیرزن

100 بازدید | 11 پست

سلام خانم گلا

مادربزرگ شوهرم ۸۰ و خورده ای سالشه نتونسته روزه بگیره

الان می پرسه کفاره چقدر بدم و اینا رفتم نت نوشته یه مد من نمیدونم چقدر

قیمتم یه۵ تومن سر شرعی نوشته یه۳۰۰ هم عمدی 

چی بگم بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم اول همینو گفتم بهش اما الان مطمئن نیستم نمیخوام زیر دین بمونم

نداره ها

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728

کفاره غیر عمد بده . یعنی عمدا روزه اش رو نخورده . بخاطر ضعف و پیری نتونسته بگیره . روزی ۵۰۰۰ تومن رو ضرب در ۲۹ روزش کن 

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)

چون پیرع ۵تومن

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2740

بعضی مراجع برای کسایی که عذر شرعی دارن و روزه نمی‌گیرم دیگه کفاره لازم نمی‌دونن بده مثل مکارم 

چن روز پیش تلوزیون گفت ولی دقیق یادم نیست انگار هر روز۵هزار تومن بود

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من امسال مامانم يه مقدار داد بخاطر اينكه نميتونست بگيره كفاره غير عمد بايد بده خيلي نميشه اگه ٣٠ روز هم حساب كنيم ميشه ١٥٠ تومن فكر كنم

بايد بدن به فقير

ماشالا هر جا رو هم نگاه كني فقير هست اينجوري يه كمكي هم به اونا ميشه

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟