2733
2734

فحش میدمش مقایسه یعنی تخریب طرف مقابل 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلافی

میگم اول ببین شوهرش چجوریه هروقت تو مثل اون تمام عیار بودی منم مث زنش رفتار میکنم

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2731

مگه از جونش سیر شده که همچین کاری بکنه 

از روز اول طوری برخورد کردم که اسم زنی رو میخواد بیاره .اولش میگه اون زن پیره داغونه ترکیدهه بود ..... 

حتی اگه جوون باشه😂😂😂

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

برای هر کسی یه چیزی جواب میده، مثلا ممکنه برای بعضی مردا مقابله به مثل جواب بده برای یه سری مردا اینکه یه توپ و تشر حسابی بیای و تهدید کنی بار دیگه نشنوی چنین چیزی ....

2738
اگه صدبار بیشتر بگه چی؟؟؟  ب فکر جدایی افتادم

مرد عاشق باشه هرگز این رفتارو نمیکنه .مازنا نیاز داریم یکی پشتمون باشه آروم کنه نه اینکه زخم زبون بزنه .نمیتونن محبت کنن جهنم .حداقل ببندن دهنشو به بدی باز نکنه .منم یبار جدا شدم همش میگفت زن فلانی اینه زن اون یکی ...منم موقع خداحافظی گفتم برو یاهمونا که تعریف میکنی ببینم چه خاکی برسرت میکنن

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته