2737
2734
عنوان

یعنی چی آخه😭

566 بازدید | 27 پست

شوهرم دوتا خط داره با دوتاگوشی

یکیش سادس با خودش میبره سرکار

این یکی هم همش خونس

چند روز پیش خونه بابام بودم گفت دنبال این یکی گوشی میگشتم بجای ۳۵، ۳۶ گرفتم یکی دیگه جواب داد

الان توگوشیش دیدم جز اون یه بار ۴ بار دیگه هم با همون شماره تماس گرفته دو تاش در حد بیست ثانیه دو تا دیگش یک دقیقه و خرده ای صحبت کرده😥

دارم دیوونه میشم این یعنی چی😭😭😭😭

تا حالا بهم خیانت نکرده

چیکار کنم فردا چه واکنشی نشون بدم

استرس گرفتم نمیدونم چیکار کنم😭

شاید زنگ زده ببینه کیه مزاحم😐

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

الان زنگ بزن حرف نزن فقط کافیه صداشو بشنوی ببینی زنه یا مرد ک خیالت راحت بشه

بعدش بلاکش کن

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
یکی از گوشیا رو بازبون خوش بگیر ازش خاموش کن بذار جایی که ندونه بعدهم بگو خوبه منم دوتا گوشی داشته ب ...

همش گوشی سادش دستشه

این یکیو اصلا هیچ جا نمیبره بیشتر بچم باهاش بازی میکنه

الان زنگ بزن حرف نزن فقط کافیه صداشو بشنوی ببینی زنه یا مرد ک خیالت راحت بشه بعدش بلاکش کن

اون روز خودش بهم گفت یه خانمه جواب داد مشخص بود سنش زیاده

برام سواله فهمیده اشتباهه چرا روزای مختلف زنگ زده باهاش حرف زده اخه

شاید مزاحم بوده فکر مثبت بکن به خودت بد راه نده از کجا معلوم خیانت نباشه

اخه شوهر من بهش زنگ زده

خودشم واسم تعریف کرد

ولی نگفت ۴ بار دیگه باهاش حرف زده

فردا چی بهش بگم

موندم بخدا

اصلا این چیزا نبود تو زندگیمون😭😭😭

2706