2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاریم ۱۹ماهگی تو عید گرفت ۲روز گریه کرد بعد کلا از یادش رفت همه فک میکردیم سخته براش چون خیلی وابسته بود ولی راحت بود

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728

من میخوام از شیشه شیر گرفتن خودمو بگم😂

من تا ۵سالگی شیشه شیر میخوردم

بعد مامانم یه روز توی ماشین که بودیم گولم زده گفته ببین پیشی بیرون شیر میخواد شیشه نداره بنداز براش بزا بخوره اونم گناه داره

منم شیشه رو انداختم پایین 

و مامانمم گفته میخواستی نندازی دیگه گربه برد😂و دیگه برام نخریدن 😂

با دیوانگی عَجینم...
2740
من میخوام از شیشه شیر گرفتن خودمو بگم😂 من تا ۵سالگی شیشه شیر میخوردم بعد مامانم یه روز توی ماشین ...

منم امروز همین کارو کردم گفتم پستونک رو بده به جوجو داد بعد الان موقع خاب خیلی بی تابی کرد خیلی گریه کرد هر یه ربع بیدار میشد گریه میکرد منم دوباره بهش دادم😢

من دخترم شش ماهشه و به شددددددت وابسته پستونكه

فعلا نميخوام بگيرم ولي يه دوستي بهم گفتن سر پستونك بچه شو با قيچي يه چاك زده بچه ش ديگه نخورده

لطفا به نتيجه رسيدي منم لايك كن نظراتو بخونم 

منم امروز همین کارو کردم گفتم پستونک رو بده به جوجو داد بعد الان موقع خاب خیلی بی تابی کرد خیلی گریه ...

اشتباه کردی دیگه گل 

یه هفته بعد از سرش میوفتاد

با دیوانگی عَجینم...

پسر من وابسته به پستونک بود،دوسالش بود یه روز داشتیم بازی میکردیم رو تخت پستونکشو پرت کرد پشت تخت بهش گفتم دیگه نمی تونیم در بیاریم خودت انداختی پس گریه نکن،شب اول موقع خواب و توی خواب بچم دنبالش بود پا میشد میگشت دنبالش از فرداش کاملا فراموش کرد

من صبر میکنم،خدا برام جبران میکنه

من قبل یکسالگی گرفتم تا یک هفته بی تابی میکرد اما کوتاه نیومدم دیگه فراموشش کرد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲