2737
2734

هزینش چقد شده؟؟

من غربالگری اولم لو ریسک بود یعنی ریسک کمتر از اون حد 

دکترم نوشته برا دومی هزینش ۸۰۰ هستش میشه نرم؟؟

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقد بالا شده هزینش من سونو رفتم 190

با بیمه؟؟ من آزمایش رو میگم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
نه برو ولی خیلی زیاده باید حدودا ۴۰۰باشه

نه همه جا همینه

غربالگری اول چقدر شد؟  بيمه تکمیلی یا تامین اجتماعی قبول نمیکنن؟

حدود ۵۵۰ شد اولی 

بیمه ندارم

2740
با بیمه؟؟ من آزمایش رو میگم

آزمایش دوم واجب نیس.منم نرفتم چون اولی سالم بود

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
نه بابا اینقد نیست من پارسال ۳۰۰وخرده ای دادم

فداتشم اون پارسال بود دیگه 😐😐😐 بعد عید دوبار نرخ جدید اومده رفته بالا

آزمایش دوم واجب نیس.منم نرفتم چون اولی سالم بود

سالم یعنی چی؟ برا من low Risk بود یعنی مشکلی داره یا نداره

2706