2737
2734

۱۸ سالمه امسال دیپلم میگیرم و کنکور میدم ، سه ساله حسابداری میخونم و درسم عالیه

هیییییچ دوستی ندارم ، هیچکس ، اصلا نزدیک طرف نیشم میپیچونه سرد رفتار میکنه منم بیخیال میشم

یه همکلاسی داشتم میگفت بخاطر اینه خیلی قیافه میگیری ولی بخدا نمیگیرم

مامانم اجازه نمیده تا سوپر مارکت تنها برم ، چه برسه پارک و کافه و.... با کسیم دوست بشم نمیزاره باهاش جایی برم و میگه دختر بدین همه

افسردگی شدید دارم ، برا کنکور هیچی نخوندم و میخوام سال بعد برم کلاس کنکور تا دانشگاه خوب قبول شم

خیلی بدبختم، دلم تفریح میخواد ، مامانم سنش بالاست تنبله هیچ جا نمیره که باهاش برم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

تابستون پارسال دوماه رفتم سرکار چندتا دوست پیدا کردم شمارشونو دارم ولی نه پی امی نه هیچی

خودم روم نمیشه زنگ بزنم بهشون اوناهم که هررروز گردش و کافه ان

بخدا معدلم بیسته فقط نیاز دارم به روابط ، 

عاشق یکی هستم اونم عاشقمه اونو به زووووووور میبینم اصلا نمیشه ببینمش درست و حسابی چون مامانم به شدت مخالفه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جز جمله اخر دقیقا خود منی

راز تغییرات عجیب من این سایت هست انقدر طرفدار داره که به تبلیغ من نیازی نداشته باشه من فقط میگم برای همون یه نفری که قراره بپذیره و تغییر کنه برای من همون یه نفر کافیه dadashreza@
2728

دیگه بچه نیستی،هرجور شده مادرتو راضی کن تا بذاره بری بیرون،حتی شده با داد و کتک کاری..  

حقتو بگیر...توعروسک خیمه شب بازی نیستی،یه موجودزنده ی،خودت باید برای خودت تصمیم بگیری      

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

من تا قبل ورود ب دانشگاه وضعیتم همینجوری بود تنها بیرون نمی‌رفتم چی میشد میذاشتنم نهایتن دو ساعت قبل اذان خونه باش کابوس بود ولی با ورودم ب دانشگاه کم کم رنگ آزادی و دیدم و بعدشم شاغل شدم و کلا ب زندگی ک آزادی داشت رسیدم

کل زندگیم شده خونه ،،،، سه هفته اس از در خونه بیرون نرفتم

تا پدرمادرم حرفی میزنن حمله میکنم بعد بهم میگن چته انقدر گند اخلاقی

امروز به مامانم گفتم منو ببر پیش روانپزشک گفت ول کنا کلی ویزیتشه😭😭😭😭😭😭

2738

حق داری کاملا ولی سازگاری تنها راه حله منم شرایط شما رو داشتم و ساختم فقط درسته روحیه آدم داغون میشه ولی کاری از دستمون برنمیاد دانشگاه جای خوب ک خوابگاه داشته باشه قبول شو تلاشتو و تمرکزتو روی این موضوع بزار

من تا قبل ورود ب دانشگاه وضعیتم همینجوری بود تنها بیرون نمی‌رفتم چی میشد میذاشتنم نهایتن دو ساعت قبل ...

الان که کلا مجازی شده یعنی من تا عمر دارم وضعیتم همینه

دقیقا مثل همیم من که عادت کردم،باورت میشه حتی نمیزارن کتابخونه عضو شم کتاب بخونم میگن فقط درس...

از سال ۹۸ خواننده خاموش بودم دیگ بالاخره تصمیم گرفتم منم به جمعتون بپیوندم:)        دیدم دعای نی نی سایتیا گیراست،دعا کنین بتونم به هدفم برسم قربونتون مهربونا💕

چقد منی

اگه داخل خیابون کسی به شما دست زد،شروع کنید به جیغ و داد کردن اون مرد رو بزنید،،جدی میگم،از هیچی نترسید ! باید بگه به چه حقی دست به بدن شما زده این ازار خیابانی برای همه ی ما اتفاق افتاده و من از شما میخام به هیچ عنوان سکوت نکنید💛دلتنگ خنده هام و حسرت یک اتفاق خوب
دیگه بچه نیستی،هرجور شده مادرتو راضی کن تا بذاره بری بیرون،حتی شده با داد و کتک کاری..   حقتو ...

داد و کتک کاری کردیم گفتم من دلم بیرون میخواد نمیتونم تو خونه بمونم

فورا زنگ زدن خانوم فلانی شنا برا پسرتون دخترمونو میخواستید؟؟!!!! فردا شب بیاید

بخدا روانی شدم 

2706