2737
2734

مگه چه گناهی کردم که لایق این همه زجرکشیدن وحرف شنیدن نیش وکنایه شنیدم،خدا ی بچه چیه که ازمن دریغ کردی چرامن این قدسیاه بختم خدااا،سری بچه که من نمیتونم بدنیابیارم بخاطر تنبلی تخمدان لعنتی الان ۵سالع دارم میجنگم این دراون درمیزنم زجه میزنم ولی نمیشه که نمیشه هردری زدم نشد که نشد دیگه همسرمم صداش دراومد باهم دعواکردیم ی هفتس قهریم جوابمو نمیده دیر میاد خونه شبا جواب تلفنمونمیده ،حق داره دلش بچه میخواد چقد انتظاربکشه وخرجم کنه منم بودم خسته میشدم،عاشق بچس تای بچرومیبینه میره بغلش میکنه ومن بادیدن این صحنه ذره ذره آب میشمو فقط گریه میکنموبخداشکایت،توکل فامیلمون فقط منم که اینجوری انگشت نماشدم دلم نمیخواد هیچ کسو ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدا حاجت دلتو زودتر بده عزیزم 

ناشکری نکن 😘

نذر کن 

با من عز منطق حرف نزنین من اسطورع زندگیم پاتریکه..🙄🍃.                                                                               پاتریک: باب میشه یخچالتو قرض بگیرم؟                                   باب اسفنجی: مگه یخچال خودت چشه؟                           پاتریک:هیچی فقط خالیه..🥺
2731
2738

اینجورب نکن با خودت عزیزم به کیی ربطی نداره تو بچه داری یا نه اجازه نده بخاطر این موضوع کسی ب خودش اجازه رفتار زشت بده کلی الان درمان داریم برای این موضوع اگرم نشد قرار نیس ک دنیا به اخر برسه ولی بچه بی سرپرست منتظرن اون بیرون

طب سنتی ،پزشک طب سنتی جاهای معتبر برو خیلی ها نتیجه گرفتند.

بخدارفتم ۸ماه هرچی گفتن انجام دادم ولی بیفایده بود،خودشونم مونده بودن میگفتن مامریضامون یکی دوماهه جواب گرفتن

2706