2733
2739

کمک لطفاً

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لب مرزه فکر کنم دکترت چی گفت؟

دکتر نرفتم هنوز😫😔خیلی نگرانم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2728
تا ۲۸لازم نیس من ۳۲بودم ب زور بچه ب دنیا اومد  دوستم ۳۴بود براش سرکلاژ کردن  البته بسته ...

خوب زایمان زودرس میاره تا جایی که می‌دونم..

شما ۳۲ بودی استراحت مطلق بودی؟

خوب زایمان زودرس میاره تا جایی که می‌دونم.. شما ۳۲ بودی استراحت مطلق بودی؟

نه بابا اصن 

مث چی از پله بالا پایین میرفتم 

اصن رعایت نمیکردم 

نیم ساعت زیر دوش میموندم کارامو میکردم 

نه بابا اصن  مث چی از پله بالا پایین میرفتم  اصن رعایت نمیکردم  نیم ساعت زیر دوش م ...

مطمئنی؟؟😱 

ان تی چند بود آنومالی فرق نکرده بود،؟

مطمئنی؟؟😱  ان تی چند بود آنومالی فرق نکرده بود،؟

ان تی یادم نی بخدا 

اره بخدا من خیلی بی خیال بودم 

اما دوستم ک ۳۴بود رفت سرکلاژ کرد اخرم کیسه ابش پاره شد البته میگفت ارثیه خاهر و مادرشم همینجور بودن 

2740
ان تی یادم نی بخدا  اره بخدا من خیلی بی خیال بودم  اما دوستم ک ۳۴بود رفت سرکلاژ کرد ...

نه اصلا ارثی نیست من از خیلیا و دکتر پرسیدم گفت فرق دارن بدنها باهم و حاملگی با حاملگی فرق داره یعنی ممکنه الان من سرویکسم ۳۰ حاملگی بعدی ۴۰ باشه.‌.‌البته مامانمم اینطوری نبوده خیلی ناراحتم هنوز نتونستم برم پیش دکتر نگرانم

نه اصلا ارثی نیست من از خیلیا و دکتر پرسیدم گفت فرق دارن بدنها باهم و حاملگی با حاملگی فرق داره یعنی ...

نه نگران نباش اتفاقن استرس باعث‌زایمان زودرس میشه 

کلن توبارداری بیخیال باش تا راحت بگذره 

من تا ماه ۸طاق باز میخابیدم حتی گاهی اپقات پا میشدم میدیدم روشکمم خوابیدم 

نه نگران نباش اتفاقن استرس باعث‌زایمان زودرس میشه  کلن توبارداری بیخیال باش تا راحت بگذره  ...

واییی واقعا خدا بهت رحم کرده خیلی خطری بودی تو 😂😂😂 

دعا کن برا منم راحت بی دردسر تموم بشه خسته شدم بخدا از وضعیت

واییی واقعا خدا بهت رحم کرده خیلی خطری بودی تو 😂😂😂  دعا کن برا منم راحت بی دردسر تموم بشه خ ...

تازه من ماه دوم بابام فوت مرد حالم بد شد خوردم زمین 

ی افتضاحی بود 😂😂پیارسال دقیقن همین روز

تازه من ماه دوم بابام فوت مرد حالم بد شد خوردم زمین  ی افتضاحی بود 😂😂پیارسال دقیقن همین روز

عزیزممم متأسفم روحشون شاد 🖤🖤 

امروز دوباره رفتم سونو سرویکس ۳۵ بود گفت خوبه مشکلی نیست استراحتم نداد

2706