2737
2734

سلام دوستان من سونو تشکیل قلب رفتم جنینم سمت چپ بود همش دلم به سمت چپ میکشه.خواهرم ازاولش کلا جنینش سمت راست بود ودختربود بنظرتون ربطی داره به جنسیت!؟هرکی میدونه راهنمایی کنه

من شنیدم چپ یعنی دختر

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مام میگیم سمت چپ پسره

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
نه عزیزم هیچ ربطی نداره تمام علائم من دختر بود  اما بچم پسر

بچت زرنگ بوده تا اخرین احظه  سر کارت گذاشت😂

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#
2740

من لوله راستم رو برداشن هر دو بارداریم رو با تخمدان چپم باردار شدم پسرم از اول تا اخر ضربان قلبش سمت چپ می زد این یکی نی نی هم سمت چپ بود ان اتی ولی جنسیتش مشخص نیس

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
نه عزیزم هیچ ربطی نداره تمام علائم من دختر بود  اما بچم پسر

علائم که اره بستگی به بدن آدماداره بنظرم من درباره جنین میپرسم.خواهرم دخترداشت فقط لواشکو دوغ و تمرهندی میخورد وحالت تهوع کلا نداشت