2733
2734
عنوان

ترشح پنیری و زرد / بارداری/کمک

1480 بازدید | 24 پست

باردارم ۱۵ هفته 

ترشحات زرد دارم خیلی زیادههه هر لحظه خیسم می‌کنه و خارش داشتم..

امشب رابطه داشتم ببخشید 😫😫😫 ترشح پنیری و زرد اومد.یعنی قارچه دیگه؟؟؟ چون عفونت ادراری ندارم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

آره متاسفانه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره قارچه، منم داشتم ولی نه زیاد دکتر گفت اگه با کمپرس آب سرد خوب نشدی پماد ضد قارچ  به صورت خا ...

پماد ضد قارچ اسمش چیه عزیزم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
بله  من با عسل درمان کردم ولی باردار هستید هر چی نباید استفاده کنید

مرسی عزیزم

بله  من با عسل درمان کردم ولی باردار هستید هر چی نباید استفاده کنید

عسل رو چجوری استفاده کردی، منم دیووونه شدم بخدا الان دوسه ماه درگیرشم، امشب رفتم توی اب دریا نشستم یکم، خیلی خستم کرده

بله عزیزم منم دوران بارداری اینجوری بودم حتمن به دکترت مراجعه کن اگه زایمان طبیعی داشته باشی خدایی نکرده به جنین آسیب می‌رسونه این رو دکترم به من گفته بود

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
2740
پماد ضد قارچ اسمش چیه عزیزم

همون کلوتریمازول که به صورت داخلی استفاده میشه ،دکتر به من گفت داخل نزن بیرونی استفاده کن ، ولی من چند روز خودمو با آب سرد شستم و لباس زیر نخی پوشیدم و ماست خوردم خوب شد

عسل رو چجوری استفاده کردی، منم دیووونه شدم بخدا الان دوسه ماه درگیرشم، امشب رفتم توی اب دریا نشستم ی ...

هر شب با سرنگ بزن داخل بدنت موقع خواب 

نوار بهداشتی بزار چون کثیف کاری میشه 

سعی کن چند ساعتی بمونه یه هفته دایم بزن 

همراه عسل بعد دوسه روز میبینی عفونت داره خارج میشه 

منم پانزده هفته ام شرایطم عین تو، من با اب و نمک می شورم بهتر میشم، امروز خارش داشتم پماد کورتیمازول استفاده کردم بهترم ، برم دکتر ببینم چی میگه

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
منم پانزده هفته ام شرایطم عین تو، من با اب و نمک می شورم بهتر میشم، امروز خارش داشتم پماد کورتیمازول ...

انشالله بهتر بشی عزیزم من هنوز نتونستم برم دکتر 

طول سرویکس چنده؟

2706