2733
2739
عنوان

بیاید حرفای خواستگار خواهرم

464 بازدید | 33 پست

سلام قبلا گفتم که یک پسری که تو محلمون کار میکنه به خواهرم ابراز علاقه کرده بود و خواهرمم گفته بود اگر قصدت خیره بیا خواستگاری 

اونم گفته بود باشه و مادرشو فرستاد با مادرم صحبت کرد و امشب اومدن خواستگاری 

حالا خواهرم میگه پسره اینطوری از شرایط خودش گفته، که من الان دارم درس میخونم برای لیسانس، حقوقمم روی مرز سه تومنه( روی مغازه داره کار میکنه) گفتش که تا چندماهی دیگه میخوام مستقل بشم و برم برای خودم کار کنم، فقط یک سال سخت هست که باید هر چی کار کنم بدم بابت وامی که میخوام بگیرم و بعد از یکسال دیگه هرچی کار کنم مال خودمه، میگفت از کاری که میخواد بکنه هم مطمئن بود، گفت بعد از یکسال دیگه آماده میشیم برای عروسی و اینکه بریم سر خونه زندگی خودمون

خونه هم گفت تا پدرم بازنشسته نشده هست و فعلا میشه رفت تو خونه جدا زندگی کرد، گفت دیگه کنار خونمون هم حیاط بزرگ هست میشه همونجا کم کم خونه ساخت، تا پدرم بازنشسته بشه 

گفت میدونم الان شاید ازدواج برام دست و پا گیر باشه ولی به خاطر علاقه ای که بهت داشتم و ازت خوشم اومده و قولی که دادم اومدم جلو

حالا خواهر من مونده که با شرایطش کنار بیاد یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ب نظرم فقط با اطلاع دوتا خانواده بدون عقد و صیغه با هم در ارتباط باشن تا ببینن بعد یکسال چی میشه

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂

خونه تو حیاط پدرپسره یعنی؟نمیتونه رهن یا اجاره ام کنه؟

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2706