2737
2739
عنوان

جلسه حضوری و سخنرانی مجازی!!!

79 بازدید | 10 پست

اینهمه آدم رو کشوندن حضوری آوردن تو دانشگاه جلسه برگزار کردن که سخنرانی مجازی ببینن؟؟؟!!!!

خوب مثل ما تو خونشون میدیدن.

اون عکسایی که چسبوندن رو صندلیا چیه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الغوث الغوث😒

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
اینجا ایران است صدای من را از جمهوری اسلامی میشنوید

آخه خنده داره

اینهمه نشستن که از تلویزیون سخنرانی بشنون؟؟

چه کاریه!!!! اینهمه دفار دستک نمیخواد که.

خدایی جریان اون عکسا چیه؟

عکسها لابد شهدای مدافع سلامتند 

خوب چرا چسبوندن رو صندلیا؟

تو قاب و بنر میزدن. نصف جلویی صندلیا داره 

احتمالا خواستن جمعیت زیاد به چشم بیاد. 

حالا یه مشت بنده خدا حضوری نشستن

آقا هم مجازی سخنرانی واسه اون جمع دارن

ما چرا باید ببینیم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

آخه خنده داره اینهمه نشستن که از تلویزیون سخنرانی بشنون؟؟ چه کاریه!!!! اینهمه دفار دستک نمیخواد که ...

عزیزم 

جایی ک دانشگاها و مدارس کسب علم تعطیله ولی مساجد و هیئت و مراسمات بازه 

توقع چی داری ؟ 

2738
عزیزم  جایی ک دانشگاها و مدارس کسب علم تعطیله ولی مساجد و هیئت و مراسمات بازه  توقع چی د ...

حالا ما که نه در حال کسب علمیم نه در حال کسب هیئت

ما چرا باید کسب فیض کنیم؟؟؟

نمیدونم از کی شروع کرده ولی از اون ساعت که من تلویزیون روشن کردم تا الان یکساعته نان استاپ داره توفیق اجباری میرسونه. 

کاش حضوری بود میشد یعو یکی بگه خسته نباشید. صلوات.