2737
2739
عنوان

توهین همسر

184 بازدید | 18 پست

همسرم مدام ایراد میگیره ازم همش دنبال کوچک ترین بهانه‌ای هست که بهم توهین کنه

جلو بچه ها خجالت می کشم دیگه از بس حرفای توهین آمیز میزنه بهم. همش میگه زنای مردم... 

دیگه خسته شدم از زندگی. بریدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو هم مثل خودش ازش ایراد بگیر بقیه مردای فامیل رو مقایسه کن با اون 

انواع عروسکهای بافتنی و دستسازه های هنری شیک و زیبا بهترین هدیه برای آنهایی که دوستشان دارید 🌺🌺🌺چقدر خوبه که توی این اوضاع از مشاغل خانگی حمایت کنیم💖💖💖ادرس پیج در اینستاگرام 👇👇👇👇https://instagram.com/dastsaze.princess?igshid=ob9i3b4eoclr

تا حالا در مورد علت کارشون باهاشون صحبت کردین؟ البته تو آرامش اینکه بپرسید بگین این رفتار شما رو ناراحت میکنه و مثلا اگر دوست داره که کاری رو شما انجام بدین، بهتره اون کار رو بگه و مقایسه نکنه و از این جور حرفا 

خب بهش بگو جلو بچه ها نباید بحث کنی اگه مشکلی هست باید بین خودمون حلش کنیم وگرنه رویه بچه ها تو رومون باز میشه 

اگرم گفت زنای مردم توهم بگو مردایه مردم 

بعد همه همینطورن کلا از سرکار که میان خستن هعی غر میزنن 

2740
نه نگفتم اخه میدونه

البته خیلی خوبه که از یه مشاور کمک بگیرین
این مساله خیلی کوچیکه ولی داره آزار زیادی به شما میرسونه
قطعا میشه حلش کرد تو خلوت وقتی که حوصله داره باهاش صحبت کنید که مثلا جلوی بچه ها نگن
یه چیزی هم هست بعضی مردها کلا از یه چیز دیگه دلخورن چون نمیخوان راجع به اون حرف بزنن متاسفانه به یه چیز دیگه غر میزنن 

2706